חפש באתר
כתמי שמש
 

כתמי שמש

כתמי שמש הם פגם אסתטי נפוץ ומוכר בישראל שטופת השמש, כתמי פיגמנטציה אלו אשר נובעים מחשיפה לא זהירה לשמש יכולים להופיע במגוון צבעים וצורות ובכל אזור בגוף, בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות כתמי שמש אלו כגון: מהם בכלל כתמים אלו, כיצד ניתן למנוע אותם, כיצד ניתן להעלים אותם ועוד..

כתמי שמש מהם?

כמו שכבר ציינו קודם לכן כתמי השמש הינם כתמי פיגמנטציה היכולים להופיע בכל אזור בגוף ובכל צבע וצורה, כתמים אלו הם תוצאה של חשיפה מוגברת לשמש אשר יצרה שינוי של המלנין באזור הפגוע (המלנין הינו פיגמנט אשר אחראי על צבע העור בגוף) באופן נקודתי ולא אחיד וכך למעשה נוצרים אותם כתמי שמש ידועים לשמצה.

כיצד ניתן למנוע כתמי שמש?

בעקרון כתמים אלו הם תוצאה של חשיפה לשמש ולכן ככל תמעיטו בחשיפת גופכם לקרניה המסוכנות של השמש ככה תקטינו את הסיכויים שיופיעו אצלכם אותם כתמים, אך כולנו יודעים שאי אפשר להסתתר לעד מהשמש ולעיתים יש אילוצים ואפילו רצון לשהות קצת בשמש הישראלית בין אם זה במהלך סידורים או בעת רחצה בים, במקרים אלו מומלץ בחום להגן על עורכם בבגדים ולחשוף כמה שפחות את העור לשמש וגם למרוח תכשירי הגנה באחוזים גבוהים שיעזרו להגן על העור החשוף כמה שניתן.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד ניתן להעלים כתמי שמש?

ראשית יבחן הרופא על איזה כתמים בדיוק מדובר ובאיזה עומק בשכבות העור הם נמצאים ורק לאחר מכן ימליץ לכם על אחת מהשיטות הקיימות בתחום שתתאים גם לכתמי העור הספציפיים שלכם, השיטות המוכרות והפופולאריות ביותר לטיפול בפיגמנטציה הן:

  • פילינג כימי- פילינג כימי הינו טיפול העושה שימוש בחומרים כימיים בכדי ליצור כווית בדרגות שונות בעור ובכך להסיר את שכבות העור עליהן יושב הכתם ולגרום לגוף לייצר שכבות חדשות ונקיות יותר. למידע רחב יותר על טיפול זה תוכלו לקרוא בעמוד פילינג כימי!
  • פילינג לייזר- זוהי שיטה העושה שימוש במכשיר הלייזר בכדי לחדור בדיוק את שכבות העור מתחתיהן יושב הכתם ולצרוב אותו, כך שהעור באזור יתחדש באופן נקי ויפה יותר. על מכשיר זה תוכלו להעמיק ולקראו בעמוד פילינג לייזר!
  • טיפול עם חנקן נוזלי- חומר זה הינו גורם לכוויות קור כשהוא בא במגע עם העור ובדיוק לשם כך משתמשים בו הרופאים בטיפול העלמת כתמים, למידע רחב ומפורט על שיטה זו כנסו לעמוד טיפול בפיגמנטציה עם חנקן נוזלי!
  • פוטו רג’וביניישן- מכשיר ייחודי וחדשני העושה שימוש בקרני אור חזקים היכולים להגיע לכל שכבת עור בה יתחבא הכתם ולהסירו בעזרת האנרגיה המופקת מהם. כנסו לעמוד פוטו רג’וביניישן וקראו עוד על המכשיר!
מלאו את פרטיכם וקבלו מספר הצעות שוות לטיפול בכתמי שמש!!
מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות לטיפול בכתמי שמש!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט