חפש באתר
הטיפול המומלץ ביותר לפיגמנטציה
 

הטיפול המומלץ ביותר לפיגמנטציה

פיגמנטציה היא תופעה נפוצה אשר גורמת לכתמים שונים להופיע במקומות שונים על עורנו, כאשר תופעה זו מופיעה באזורים בולטים לעין כגון הפנים והידיים היא הופכת לעיתים למפגע אסתטי שרבים רוצים להסיר מעורם, בכדי להעלים כתמי פיגמנטציה אלו יש לבחור באחד מהטיפולים הנפוצים בשוק שהם: פוטו רג’וביניישן, טיפולי פילינג שונים, חנקן נוזלי ועוד… אבל איך נדע מה לבחור ואיזה טיפול יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר?

בעמוד זה נסקור בפניכם את השיטה היעילה והטובה ביותר להעלמה וטשטוש של כתמי פיגמנטציה מהעור, כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר משתלמת לטיפול בפיגמנטציה כל שעליכם לעשות זה להשאיר את פרטיכם כאן בעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הטיפול היעיל ביותר לטשטוש והעלמת כתמי פיגמנטציה

ובכן הטיפול היעיל והטוב ביותר להעלמת כתמי פיגמנטציה שקיים כיום הוא לא אחר מאשר פילינג הלייזר, טיפול זה מקלף את שכבות העור עליהן יושב הכתם ולמעשה בכך גורם לגוף לחדש את אותן שכבות עור כאשר הפעם הן יהיו חלקות ונקיות מכתמים.

כיצד טיפול פילינג הלייזר מתבצע?- ובכן לאחר שהרופא המטפל יאבחן את עומקם של הכתמים ואת אופייהם הוא יתכנת את מכשיר פילינג הלייזר לחדור בדיוק לעומק ולקוטר הנדרש בכדי להסיר את הכתמים על ידי שנוי עוצמת האנרגיה של הקרניים, לאחר מכן יחל הטיפול כאשר קרני הלייזר מתבייתות על אזור הטיפול ומתחילות לצרוב את העור בכדי לגרום לכוויה אשר תגרום לו לנשור ומאוחר יותר להתחדש בצורה נקייה ויפה יותר.

למה דווקא פילינג לייזר ולא טיפול פילינג אחר?- ובכן כתמי פיגמנטציה כאמור יושבים בעומקים שונים של העור ומצריכים את טיפול הפילינג לחדור לעומקים שונים בכדי להסירם, טיפול פילינג הלייזר הוא המדויק ובזכות כך גם הבטוח ביותר שקיים בין טיפולי הפילינג השונים ולכן הפך להיות המומלץ והפופולארי ביותר בתחום.

סיכונים הקיימים בטיפול פילינג לייזר- ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן מבין כל טיפולי הפילינג השונים מכשיר הלייזר הוא הבטוח ביותר שקיים אך גם לטיפול בטוח זה ישנם מספר סיכונים ותופעות לוואי העלולים לצוץ במהלכו או בזמן ההחלמה שמגיעה אחריו והם: זיהומים בעור, שינוי פיגמנטציה של העור באזור הטיפול, צלקות, אדמומיות ונפיחות של אזור הטיפול.

רוצים לקבוע פגישת ייעוץ עם המומחים שלנו בתחום? רוצים לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בפיגמנטציה על ידי פילינג לייזר או כל שיטה אחרת שאנו מבצעים? מלאו את פרטיכם כאן בטופס ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בפיגמנטציה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בפיגמנטציה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט