חפש באתר
הבהרת כתמים בפנים
 

הבהרת כתמים בפנים

הבהרת כתמים בפנים היא טיפול אסתטי נפוץ ופופולארי אשר בזכותו ניתן להעלים כתמי פיגמנטציה רבים מעור הפנים, לשיטה זו כמה דרכים לביצוע אותן נסקור בפניכם במאמר זה.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות הבהרת כתמים בפנים כגון: כיצד בעצם מתרחש הליך זה, מהם הדרכים לביצועו ועוד…

הבהרת כתמים בפנים כיצד זה מתבצע?

ובכן כמו שכבר ציינו לביצוע שיטה זו קיימות מספר דרכים שונות אך בסופו של דבר כולן גורמות לאותה תוצאה והיא קילוף העור והבהרה של הכתמים אשר יושבים עליו. הכתמים אותם רוצים להבהיר לרוב יושבים בדרגות עומק שונות בעור ולכן גם הטיפול צריך להיות  בעומק מתאים.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

טיפולי הבהרת כתמים בפנים

  • פילינג כימי- פילינג כימי הינו טיפול אשר במהלכו נמרחת משחה בעלת מרכיבים כימיים על פני שטח העור, חומרים כימיים אלו גורמים לכוויות בדרגות עומק שונות אשר מסירות ומבהירות את הכתמים ומאלצות את העור להתחדש בצורה נקייה יותר. למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה היכנסו לעמוד פילינג כימי וקראו!
  • פילינג לייזר- טיפול זה למעשה גורם לצריבה של העור על ידי קרני הלייזר החזקות, עוצמתם של הקרניים הללו נשלטת על ידי תכנותו של המכשיר ובכך מאפשרת דיוק רב בכל דרגת עומק שבה שוכנים הכתמים שצריך להבהיר. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד פילינג לייזר וקראו!
  • חנקן נוזלי- הבהרת כתמים בפנים באמצעות חנקן נוזלי היא שיטה אשר עושה שימוש בכווית הקור אשר מתרחשת בעקבות מגע העור עם חומר החנקן הנוזלי, כווית קור זאת מסירה את שכבות העור עליהם שוכנים הכתמים ומאלצת את העור להתחדש בצורה נקייה. רוצים לקרוא מידע נוסף אודות טיפול זה? היכנסו לעמוד טיפול בפיגמנטציה עם חנקן נוזלי!
  • פוטו רג’וניביישן- הטיפול במכשיר זה נחשב למהפכני ברמת הבטיחות ואחוזי ההצלחה שלו, הבהרת כתמים בפנים באמצעותו של מכשיר פוטו רג’נובישיין מתבצעת בזכות קרני אור חזקים אותם מפיק המכשיר, קרני אור אלו חודרים לכל עומק בו שוכן הכתם על ידי תכנות עוצמת המכשיר ומסירים אותו. למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד פוטו רג’וניביישן ולקרוא!

לפגישות ייעוץ והצעות מחיר לכל טיפול וטיפול השאירו את פרטיכם בתיבה למטה ואנו נחזור אליכם במהרה עם המידע המבוקש!

מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול הבהרת כתמי פיגמנטציה!
מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לטיפול הסרת כתמים
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט