חפש באתר
כתמים בפנים
 

כתמים בפנים

כתמים בפנים יכולים להופיע בעקבות שתי סיבות עיקריות, אשר הראשונה קשורה לפיגמנטציה ועליה יעסוק מאמר זה בעוד השנייה מעידה על מחלה כזו או אחרת ומחייבת אבחנה וטיפול מהירים, בכל מקרה במידה והופיעו לכם כתמים חדשים על הפנים גשו מיד לרופא עור בכדי שיאבחן אותם.

בעמוד זה נביא בפניכם כאמור מידע רב אודות כתמים בפנים כגון: מהם כתמים אלו בכלל ולמה הם מופיעים, כיצד ניתן להעלימם ועוד..

כתמים בפנים כתוצאה של פיגמנטציה, מהם ולמה הם מופיעים?

ובכן פיגמנטציה הינה תופעה נפוצה ומוכרת מאד שסימניה הם כתמים המופיעים על פני העור, הופעתם של כתמי פיגמנטציה אלו יכולה להיות כתוצאה של חשיפה מוגברת לשמש, השפעה סביבתית אחר, באופן מולד ובאופן תורשתי.

לרוב כתמים בפנים מופיעים בעקבות החשיפה המוגברת של פנינו לשמש, כתמים אלו יכולים להופיע כנמשים, נקודות אדומות, נקודות חן (אותן אנו לא סוקרים בעמוד זה מכיוון ודרך ההסרה שלהן שונה) ועוד..

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

איך מסירים כתמים בפנים?

ובכן בכדי להסיר כתמים בפנים תוכלו להיעזר במספר טיפולים אשר נביא בפניכם מיד, אך בטרם נסקור אותם בפניכם נקדים ונסביר לכם כי כתמי הפיגמנטציה יושבים בדרגות עומק שונות ובכדי להסיר אותם צריך להתאים את עומק הטיפול לעומק בו שוכן הכתם.

  • פילינג כימי- בשיטה זו תימרח על אזור הטיפול משחה המכילה בתוכה מרכיבים כימיים וכאשר הם באים במגע עם העור הם יוצרים כוויה שמקלפת את העור הקיים עם הכתם ומאלצת אותו להתחדש, את עומקו של הטיפול תקבע סוג המשחה והמינון בה יעשה שימוש. למידע רחב ומפורט יותר בנושא זה היכנסו לעמוד פילינג כימי וקראו!
  • פילינג לייזר- פילינג לייזר הינה שיטה בה קילופו של העור מתבצע בידי מכשיר לייזר משוכלל אשר עוצמת קרניו מתוכנתת על ידי המפעיל ומאפשרת דיוק רב שאין להשיג באמצעות פילינג כימי או חנקן נוזלי. למידע מפורט ורחב יותר היכנסו לעמוד פילינג לייזר וקראו!
  • חנקן נוזלי- חנקן נוזלי הינו חומר אשר מגע ישיר של עור אדם בו תיצור כווית קור, רפואת העור עושה שימוש רחב בחומר זה על מנת להסיר נגעים שונים וביניהם גם כתמי פיגמנטציה. רוצים לדעת על חומר זה מידע רחב ומפורט יותר? היכנסו לעמוד טיפול בפיגמנטציה עם חנקן נוזלי וקראו!
  • פוטו רג’וביניישן- מכשיר מהפכני זה מבצע טיפול בפיגמנטציה בעזרת קרני אור חזקים אשר אותם הוא מפיק, קרני אור אלו מתוכנתים על ידי המפעיל ויכולים להתאים את עוצמתם לכל דרגת עומק בה יושב הכתם. רוצים לדעת מידע מפורט, רחב ועדכני יותר? כנסו לעמוד זה וקראו!
מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול הסרת כתמים בפנים!
מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר להבהרת כתמים בפנים!
קטגוריות משנה
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט