חפש באתר
מהי הדרך הטובה ביותר להעלים כתמים בעור
 

מהי הדרך הטובה ביותר להעלים כתמים בעור

כתמים בעור יכולים להופיע בכל גיל ואצל כל אדם, הם צצים בדרך כלל כתוצאה של חשיפה לשמש, תורשה, עדות למחלה וכ”ו… כל עוד כתמים אלו לא קשורים למחלה כזו או אחרת רוב הסיכויים כי יהיה ניתן להעלימם או במקרה הגרוע ביותר להבהיר ולטשטש אותם כך שהם פחות יבלטו, במאמר זה נסביר לכם מהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, למה בחלק מהמקרים הכתמים ייעלמו לחלוטין בעוד בחלק הם רק יטושטשו ועוד…

אז מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בכתמי העור?

ובכן קיימות מספר שיטות שונות לטיפול בתופעה אסתטית זו אך כאמור אנחנו הבטחנו במאמר זה להמליץ על הדרך הטובה ביותר שקיימת ולכן הסקירה הבאה תהיה על לא אחרת מאשר שיטת הפילינג באמצעות מכשיר הלייזר.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

העלמת כתמים בעור באמצעות פילינג לייזר- לפני שנסביר כיצד שיטה זו בדיוק עובדת נקדים ונסביר למה היא עדיפה על כל השיטות האחרות בתחום העלמת הכתמים מהעור. ובכן שיטה זו עדיפה על מקבילותיה בעיקר בזכות יכולת הדיוק המושלמת שלה, בעוד מכשיר הלייזר מכוון (על ידי המטפל/ת) בתחילת הטיפול לעומק המדויק אליו יש להגיע טיפולים אחרים כגון חנקן נוזלי ופילינג כימי מתבצעים על פי תכנון משוער של המטפל/ת ולעיתים קרובות ישנן טעויות בעומק הטיפול אליו הם מגיעים.

אופן ביצוע הטיפול במכשיר הלייזר- הטיפול במכשיר הלייזר יתבצע באופן ממוקד על כתמי העור, קרן הלייזר תחדור מבעד לשכבות העור ותגרום לצריבה של העור עליו יושב הכתם, לאחר הטיפול העור שנצרב יתחדש בצורה נקייה וחלקה.

למה בחלק מהמקרים הכתמים ייעלמו ובחלק מהם הם רק יטושטשו?

הכתמים בעור משתנים בין אדם לאדם ובין כתם אחד לשני, הגדלים, הצבעים שלהם וגם העומק בין שכבות העור בו הם נמצאים כאשר הגורם המשפיע ביותר על אחוז ההצלחה של הטיפול יהיה עומקו של הכתם.

מה זאת אומרת עומק הכתם? ובכן לעור מספר שכבות והכתמים יכולים להופיע בכל דרגת עומק, נהוג לחלק את דרגות אלו לשטחי, בינוני ועמוק כאשר ככל שהכתם יישב עמוק יותר ככה מן הסתם יהיה קשה ומסוכן יותר להסיר אותו וזאת מכיוון כי יהיה צורך להסיר שכבות עור רבות שעלולות לגרום לזיהומים, צלקות ועוד כמה תופעות לוואי מסוכנות ולא רצויות, כמו כן יהיה קושי רב להעלים לגמרי כתם שישב בדרגת העומק העמוקה ביותר ובמצב הטוב ביותר יהיה ניתן להבהיר אותו בצורה משמעותית כך שהוא לא יהיה בולט למראה.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בפיגמנטציה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בפיגמנטציה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט