חפש באתר
כתמים בעור
 

כתמים בעור

כתמים בעור יכולים להופיע אצלנו בעקבות מגוון סיבות שחלקן אמורות להעיד על מחלה וחלקן תוצאה של פיגמנטציה, במאמר זה נעסוק אך ורק באלו שמופיעים כתוצאה של פיגמנטציה, נסביר למה הם מופיעים וכיצד ניתן להעלימם, בכל אופן נבהיר כבר בהתחלה כי בכל פעם שיופיעו על עורכם כתמים, גשו לרופא עור בכדי שיאבחן אותם וישלול את התפרצותה של מחלה כזו או אחרת.

איך מעלימים כתמים בעור כתוצאה של פיגמנטציה?

במידה ורופא העור יאשר כי הכתמים שהופיעו על עורכם הם אכן תוצאה של פיגמנטציה אתם יכולים להשתמש באחת מהשיטות הבאות שנציג מיד בכדי להעלימם.

לפני שנציג את השיטות הפופולאריות להעלמת כתמים בעור, נסביר קודם על העומקים השונים בהם נמצאים הכתמים וכיצד הם משפיעים על אופן הטיפול והסכנות הטמונות בו. ובכן כתמי פיגמנטציה מופיעים בדרך כלל בשלוש דרגות עומק שונות של רקמות העור שהן: כתמים שטחיים, כתמים בינוניים וכתמים עמוקים. ככל שכתמים יהיו עמוקים יותר ככה יהיה יותר קשה ומסוכן להסירם.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שיטות להעלמת כתמים בעור:

  • חנקן נוזלי- בשיטה זו יעשה שימוש בחנקן נוזלי בכדי להעלים את אותם כתמי עור שהופיעו אצלכם, החנקן הנוזלי הוא חומר אשר נמצא בשימוש רחב ברפואת העור בכדי להסיר נגעים חיצוניים, בליטות וכתמים. חומר זה יוצר כווית קור ברגע שהוא בא במגע עם העור ובעזרת כך גם מסיר את הכתם, למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד טיפול בפיגמנטציה באמצעות חנקן נוזלי וקראו.
  • פילינג כימי- פילינג כימי היא שיטה מאד נפוצה להעלמת בעיית הכתמים בעור, בשיטה זו נעשה שימוש במשחות כימיות אשר גורמות לכוויה בעור ובכך מסירה גם את הכתם, לטיפול זה שלוש דרגות עומק אשר מתבצעות על ידי שימוש במינונים וחומרים שונים ומבטיחות מענה לכל דרגת עומק בה ימצא הכתם. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד פילינג כימי וקראו!
  • פילינג לייזר- טיפול זה עושה שימוש בקרני הלייזר בכדי להגיע אל העומק בו נמצא הכתם ולצרוב אותו, למדויק מאד ולכן מומלץ לטיפול בכתמים עמוקים יותר. למידע מפורט יותר על טיפול זה היכנסו לעמוד פילינג לייזר וקראו.
  • פוטו רג’וביניישן- מכשיר מהפכני זה עושה שימוש בקרני אור מיוחדות בכדי להגיע אל כל עומק בו שוכן כתם העור ולהסירו על ידי האנרגיה של קרני אור אלו, למידע מפורט יותר על מכשיר זה היכנסו לעמוד פוטו רג’וביניישן וקראו!

 

השאירו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול העלמת כתמים בעור!
מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לטיפול הבהרת כתמים בעור!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט