חפש באתר
טיפול בפיגמנטציה באמצעות פילינג
 

טיפול בפיגמנטציה באמצעות פילינג

פיגמנטציה היא תופעה אסתטית העלולה להופיע כתוצאה של כמה סיבות שונות כגון: גנטיקה תורשתית, חשיפה לשמש, עדות למחלה כזו או אחרת ועוד… כתמי פיגמנטציה אלו יכולים להיראות בצבעים, צורות וגדלים שונים ובכל מקום על הגוף כאשר ככל שמקום זה יהיה גלוי לעין סביר להניח כי כתם זה יפריע יותר לאדם שאצלו הוא צץ.

הטיפול בפיגמנטציה כולל שיטות שונות ומגוונות אך במאמר זה נתמקד באחת השיטות היעילות, הפופולאריות והזמינות ביותר שקיימות בכדי להעלים או להבהיר את כתמי הפיגמנטציה והיא לא אחרת מאשר שיטת הפילינג.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד טיפול הפילינג מסייע להעלמת והבהרת כתמי הפיגמנטציה

ובכן כתמי הפיגמנטציה יושבים בין שכבות העור השונות כאשר דרגות העומק השונות מחולקות לשלוש והם: שטחי, בינוני ועמוק.  טיפול בפיגמנטציה באמצעות הפילינג למעשה מעלים או מבהיר את כתמי הפיגמנטציה על ידי קילוף שכבות העור עליהם יושב הכתם וכאשר העור יתחדש לאחר מכן הוא יהיה חלק ונקי מכתמים.

את טיפול הפילינג ניתן לבצע בכמה דרכים וטכניקות שונות שהן:

  • פילינג לייזר- מכשיר הלייזר הוא היעיל, הטוב והבטוח ביותר שקיים בין טיפולי הפילינג וזאת מכיוון כי הוא המדויק ביותר שקיים ובכך מבטיח שהטיפול לא יחרוג מהעומק המתוכנן שלו ויעלה את הסיכויים לצלקות או תופעות לוואי אחרות שעלולות להופיע. את קילוף העור מבצע המכשיר באמצעות אנרגית החום של קרניו שצורבת את העור וגורמת לו לאחר מכן להתקלף, למידע רחב ומפורט יותר בנושא היכנסו לעמוד פילינג לייזר!
  • פילינג כימי- טיפול פילינג זה הוא אחד הנפוצים והמוכרים ביותר, בעת הטיפול מורח המטפל משחה מיוחדת המכילה חומרים כימיים על עורכם, לאחר זמן מה תיווצר באזור כוויה בדרגות חומרה שונות (את עומק הטיפול ודרגת הכוויה יקבע המטפל על ידי משחק עם המינונים של המשחה או החלפתה בחומר אחר), לאחר הטיפול הכוויה תגרום לעור הפגום ליפול ובמקומו הגוף ייצר עור חדש ונקי יותר מכתמים. למידע מפורט ורחב יותר כנסו לעמוד פילינג כימי!
  • פילינג מכני- שיטה זו מקלפת את שכבות העור על ידי ראש שיוף מסתובב ומסיר עמו את העור, שיטה זו לא נפוצה כל כך ונחשבת להכי פחות מדויקת מבין שאר השיטות הקודמות. 
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול פילינג!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט