חפש באתר
הבהרת פיגמנטציה
 

הבהרת פיגמנטציה

הבהרת פיגמנטציה על העור מתאפשרת באמצעותם של מספר טיפולים שונים (אשר הסקור בפניכם בהמשך של עמוד זה) אשר חודרים מבעד לשכבות העור ומסירים או מטשטשים את אותם כתמים מרגיזים שגורמים לנו להרגיש לא נוח עם עצמנו.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות טיפול הבהרת פיגמנטציה כגון: מהו בכלל טיפול זה וכיצד הוא מעלים את הכתמים, מהן השיטות באמצעותן זה הופך לאפשרי ועוד… כמו כן באמצעות תיבות צור הקשר שבעמוד זה תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית ואפילו מועד לפגישת ייעוץ עם אחד מהמומחים שלנו בתחום, אז השאירו פרטיכם וחכו לשיחת הטלפון מנציגינו.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד טיפול הבהרת פיגמנטציה מתבצע?

ובכן כתמי פיגמנטציה שונים בין אחד לשני ויש כאלו אשר ימצאו ממש על פני השטח בעוד כתמים אחרים ימצאו עמוק יותר מתחת לשכבות העור ומן הסתם יצריכו טיפול מעמיק וחודרני יותר, לכן השלב הראשון של כל טיפול יהיה אבחון הכתמים עצמם אצל רופא עור מומחה, לאחר מכן תאלצו את לבחור את הטיפול שאתם רוצים לבצע בין מספר שיטות שונות (מיד נסקור אותן בפניכם) אשר שונות באופן הביצוע בין אחת לשנייה אך כולן עובדות על אותו בסיס והוא קילוף השכבה עליה יושב הכתם בכדי להסירו ולאלץ את העור ליצור במקומה שכבת עור חדשה ונקייה.

מהן השיטות להבהרת פיגמנטציה?

ובכן אז כמו שכבר ציינו קודם לכן טיפול בפיגמנטציה מכיל מספר שיטות שונות המבצעות את המלאכה כל אחת בדרכה שלה עם יתרונותיה וחסרונותיה והן:

  • פילינג לייזר- מכשיר הפילינג לייזר הפך בשנים האחרונות למכשיר מאד מוערך בקרב קהילת הרפואה האסתטית מכיוון ופעולותיו מחושבות ומדויקות להפליא, כאשר מתכנתים את מכשיר זה לחדור אל עומק מסוים ולפגוע שם בכתם כלשהו, העבודה תתבצע באופן מושלם וללא סטיות אשר עלולות לגרום לנזק. למידע מפורט ורחב יותר על מכשיר זה היכנסו לעמוד פילינג לייזר וקראו!
  • פילינג כימי- טיפול זה עושה את עבודת הקילוף של העור על ידי משחה המכילה בתוכה חומרים כימיים וכאשר הם נוגעים בעור נוצרת כוויה אשר בהמשך תגרום לעור להתקלף ובסופו של דבר גם להתחדש בצורה נקייה ויפה יותר מזה שהיה קודם לכן, את עומק הטיפול יקבע המטפל על פי שימוש במינונים שונים של המשחה הכימית. למיד נוסף אודות שיטה זו כנסו לעמוד פילינג כימי!
  • פוטו רג’וביניישן- הבהרת פיגמנטציה באמצעות מכשיר זה תהיה שונה קצת משאר השיטות כאשר במכשיר זה גלי האור שהוא משדר אמורים לפגוע ישירות בכתמים ולגרום להם להיספג בתוך העור ולהיעלם, מידע נוסף על מכשיר זה תוכלו לקרוא בעמוד  פוטו רג’וביניישן!
  • חנקן נוזלי- חומר זה נמצא בשימוש של רפואת העור כבר שנים רבות ועיקר עבודתו מכוונת כלפי הסרת נגעים על ידי כך שהוא יוצר כווית קור בכל מגע שלו עם העור, למידע נוסף אודות חומר זה היכנסו לעמוד חנקן נוזלי!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול הבהרת פיגמנטציה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול הבהרת פיגמנטציה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט