חפש באתר
שיער דליל
 

שיער דליל

התופעה של שיער דליל נפוצה אצל גברים רבים בכל העולם, לרוב זהו יהיה הסימן לתחילתו של הליך התקרחות אשר קרב ובא, אך אל דאגה מכיוון כי כיום ניתן להתמודד עם בעיית השיער המדולל באמצעות השתלת שיער ולהחזיר את המראה המלא והבריא שוב.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות שיער דליל כגון: מדוע תופעה זו בכלל מתרחשת, כיצד ניתן להחזיר את המראה המלא והבריא של השיער שוב ועוד…

מדוע בכלל השיער נעשה דליל?

ובכן לרוב תופעה זו היא תוצאה של הליך תורשתי שבו מתפרק ההורמון הגברי והופך מטסטוסטרון לדיהידרוטסטוסטרון אשר ידוע כמדכא צמיחה של שיער, תהליך זה כה נפוץ עד כדי ש- 50% מאוכלוסיית הגברים בעולם סובלת מתופעה של שיער דליל או התקרחות מלאה.

תופעה זו כאמור היא השלכה תורשתית לרוב ובמידה ואב המשפחה או הסב הם קירחים הילדים והנכדים הם בעלי סיכוי גבוה מאד לקבל בתורשה מהם את תופעת ההתקרחות.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד להתמודד עם תופעה זו?

ובכן רבים הם הגברים אשר פשוט משלימים עם התופעה של השיער הדליל ורואים את ניסיונות הבלימה של התדלדלותו כמלחמה אבודה, אנשים אלו טועים ובגדול, נכון שבכדי לעצור את הליך ההתקרחות ולהחזיר את מראהו המלא של השיער זה לא עניין פשוט, אך כיום הוא פשוט אפשרי בזכות ניתוח השתלת שיער.

מהו ניתוח השתלת שיער וכיצד הוא מתבצע? אם גם אתם בעלי שיער דליל ורוצים לעצור את תהליך נשירת השיער ולהחזיר את מראהו המלא, הבריא והיפה של השיער אז גם אתם צריכים לעבור טיפול השתלת שיער, אבל מהו בדיוק טיפול זה? ובכן מטרת הטיפול היא השתלה של זקיקי שיער בריאים באזור המדולל בכדי שיקלטו שם והאזור עצמו יחזור להיות מלא ויפה.

איך הליך זה בדיוק מתבצע? ובכן בתחילתו של ההליך יבצע הרופא המנתח חתכים קטנים באזור המדולל של ראשכם, לאחר מכן יבצע הסרה של רצועות קרקפת קטנות עליהן נמצאים זקיקי שיער בריא (לרוב רצועות אלו יילקחו מעורף ראשכם), בשלב הבא ישתיל המנתח באמצעות פינצטה מיוחדת את חתיכות קרקפת אלו בתוך החתכים הקודמים שביצע באזור המדולל של הראש ולסיום ייחבש האזור. למידע מפורט ורחב יותר על נושא זה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד השתלת שיער ולקרוא.

רוצים לקבוע פגישת ייעוץ עם המומחים שלנו? רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית בטלפון? מלאו את פרטיכם באחת מתיבות הפרטים שנמצאות בעמוד זה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור ניתוח השתלת שיער!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור ניתוח השתלת שיער!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט