חפש באתר
תופעת הכרס אצל גברים
 

תופעת הכרס אצל גברים

תופעת ההשמנה היא תופעה המשותפת הן לגברים והן לנשים יחדיו אך כאשר יורדים לרזולוציות ניתן לראות כי נשים נוטות להשמין במקומות שונים מאשר גברים שבעיקר מגדלים כרס, תופעה זו מסתברת כגנטית והשומן אשר מצטבר אצל רוב הגברים בחלקה הקדמי של הבטן סביר להניח כי יצטבר בחלקם האחורי ( כן, כן…. הישבן ) של הנשים.

כרס אצל גברים מעל גיל 30-40 היא תופעה שהפכה כל כך נפוצה עד כדי כך שרבים פשוט משלימים עם העובדה שהגיע הגיל בו מופיעה הכרס ואין מה לעשות, זוהי חשיבה מוטעית ולא נכונה, כן בגיל 30 רמת המטבוליזם של כל אחד ואחת מאתנו יורדת, כן הפעילות הגופנית במהלך השנים פוחתת מטבע הדברים כאשר יש עבודה שתופסת את רוב שעות היום שלנו וכן הטיפול בילדים והאחריות גורמים גם הם לעייפות כזו שגורמת לנו לוותר על הפעילות הגופנית, אבל לא!! לא צריך להשלים עם זה, כיום יש כל כך הרבה מידע וכל כך הרבה שיטות להורדת הכרס שאין לכם בכלל זכות להרים ידיים ולוותר, אל תשכחו כרס זה לא רק מראה אסתטי לקוי, זו גם סכנה העלולה לגרום למחלות שונות וקשות.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד ניתן להוריד כרס אצל גברים?

ובכן ראשית נבין מדוע תופעת הכרס נובעת בכדי להבהיר לאחר מכן טוב יותר את הדרכים להתמודדות עם תופעה זו.

כרס כמו כל שומן אחר בגוף היא בדרך כלל תוצאה של צריכת קלוריות גבוה יותר מזו שהגוף שורף ביום, התוצאה היא הצטברות שומנים בחלקה הקדמי של הבטן שיוצרת למעשה את הכרס, חלק מהסיבות שבעקבותיהן צריכת הקלוריות הפכה גבוה יותר מזו שאתם בעצם שורפים ביום הן: מטבוליזם נמוך יותר בעקבות הגיל, הפחתת הפעילות הגופנית כתוצאה מחוסר בזמן וחישוב לא נכון של כמות הקלוריות שאתם שורפים ביום.

אלו הן מספר שיטות שניתן להוריד את הכרס אצל גברים:

  • הצרת היקפים באמצעות רפואה אסתטית- שיטה זו היא אולי היחידה מבין כל השיטות שנסקור כאן שאיננה מצריכה דיאטה או פעילות גופנית בכדי להעלים את הכרס, בשיטה זו הכרס תעלם על ידי מכשירים מיוחדים שידאגו להמיס את השומן באזור הבטן ולגרום לו לצאת מהגוף דרך ההפרשות. אם להיות מדויק שיטה זו איננה מצריכה אמנם דיאטה או פעילות גופנית בכדי להביא תוצאות אך אם לא תשמרו על צריכת הקלוריות שלכם לאחר הטיפול הכרס תחזור שוב. למידע נוסף אודות טיפול זה ועל האנשים שמתאימים לעבור אותו היכנסו לעמוד הצרת היקפים!
  • הורדת הכרס על ידי שיטת הניקוד- שיטת הניקוד היא שיטה מצוינת אשר הומצאה כאן בארץ, היא מעניקה לכל מאכל ומאכל מספר נקודות שונה ועל ידי חישוב ה- BMI של כל אדם ניתן לקבוע כמה נקודות מותר לו לאכול ביום מבלי לעבור את כמות הקלוריות שהגוף שורף, בצורה זו מה שלמעשה קורה זה שהגוף שורף בכל יום יותר ממה שהוא צובר ולכן שומן מתחיל להישרף בכדי לכפר על החיסרון שנוצר לגוף, כאשר תגיעו למשקל הגוף הרצוי המטפל/ת יקבעו לכם מספר נקודות יומי שיהיה מאוזן יחד עם כמות הקלוריות שהגוף צורך בכל יום וככה תוכלו לשמור על המשקל בלי לרדת ובלי לעלות. הייחודיות של טיפול זה הוא שניתן למעשה לאכול כל מה שבא לכם… לכל מאכל כאמור יש ניקוד שונה ואם תרצו לאכול פחות ביום אבל לאכול מאכלים שיש להם ניקוד גבוה זה גם בסדר…

הורדת הכרס על ידי פעילות גופנית וחישוב קלוריות- הרבה מהגברים מפחיתים בצורה משמעותית את היקף הפעילות הגופנית שלהם ככל שהשנים חולפות, מצב זה גורם לשריפת קלוריות נמוכה יותר של הגוף ולעומת זאת בדרך כלל אין הפחתה בצריכת הקלוריות שאדם ממוצע צורך ביום ( לפעמים אפילו ההפך זה זה שקורה ), ראשית עליכם לדעת מהו ערך ה- BMI שלכם, כלומר עליכם לדעת ביחס לגובה, למשקל, לגיל ולרמת הפעילות שלכם כמה קלוריות גופכם צורך ביום, לאחר מכן יש לבנות תכנית של פעילות גופנית בשילוב עם תפריט יומי ( את אלו תוכלו לעשות אך ורק אצל דיאטנית מקצועית ).

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להצרת היקפים של הכרס!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להצרת היקפים של הכרס!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט