חפש באתר
שריפת שומנים בבטן
 

שריפת שומנים בבטן

הבטן היא אזור בגוף שסופח אליו בדרך כלל את מצבור השומנים העודפים (לרוב מדובר על גברים, אצל נשים השומן מתחלק לכמה אזורים נוספים ) שלנו, פעמים רבות יהיה מדובר על אדם רזה שמצבור השומנים יצר בגופו כרס קטנה שיהיה קשה עד מאד להעלימה באמצעות פעילות גופנית ותזונה נכונה, אז איך בכל זאת מבצעים שריפת שומנים בבטן ?

בעמוד זה תמצאו את כל השיטות של הרפואה האסתטית בכדי לבצע שריפת שומנים בבטן שתביא לתוצאות מהירות ואסתטיות כגון: המסת שומן בלייזר, המסת שומן באולטרסאונד, בודי טייט וכ”ו… כמו כן על ידי השארת הפרטים שלכם כאן בעמוד תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר עבור כל אחת משיטות הצרת ההיקפים שעליה נסביר במאמר זה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שריפת שומנים בבטן באמצעות אחת משיטות הצרת ההיקפים

  • שריפת שומנים בבטן באמצעות טיפול בודי טייט- בודי טייט הינו מכשיר בעל אחוזי הצלחה גבוהים ויעילים במיוחד להצרת היקפים, הטיפול באמצעות מכשיר זה משלב בין המסת השומן עם טכנולוגיית גלי הרדיו לבין שאיבת השומן המומס בו בזמן החוצה מהגוף. למידע נוסף אודות הטיפול היכנסו לעמוד בודי טייט!
  • שריפת שומנים מהבטן באמצעות ניתוח שאיבת שומן- ניתוח שאיבת שומן הוא הליך בו השומן שנמצא באזור הבטן יישאב החוצה על ידי צינורית מיוחדת שתוחדר לגוף, במהלך טיפול זה בדרך כלל ניתן להתמודד עם כמות גדולה יותר של מצבור שומן מאשר השיטות האחרות אותן אנו סוקרים כאן היום. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד ניתוח שאיבת שומן!
  • שריפת שומנים מהבטן באמצעות מכשיר לייזר- המסת שומן בלייזר היא אחת השיטות הפופולאריות ביותר כיום לשריפת שומנים מהבטן או מכל אזור אחר, במהלך טיפול זה מכוונות קרני הלייזר על מצבור השומן ולמעשה מפרקות וממיסות אותו על ידי חימום האזור, השומן שהתפרק והומס פונה אל עבר מערכות הלימפה אשר לבסוף יהיו אחראיות להוציאו מהגוף דרך ההפרשות. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד טיפול הצרת היקפים בלייזר!
  • שריפת שומנים בבטן באמצעות מכשיר אולטרסאונד- מכשיר האולטרסאונד למעשה די דומה באופן תוצאותיו ואופן פעילותו למכשיר הלייזר כאשר גם בו השומן מומס ומפורק על ידי אנרגיית חום אך ההבדל הוא שאנרגיה זו מופקת הפעם על ידי גלי אולטרסאונד ולא על ידי קרני הלייזר, למידע נוסף על טיפול זה היכנסו לעמוד הצרת היקפים באוטרסאונד!
  • שריפת שומנים בבטן באמצעות גלי רדיו- השיטה הכי פחות נפוצה להמסת שומן (באופן הפשוט שלה) , לרוב השימוש בשיטה זו ייעשה דווקא בטיפול הבודי טייט ולא באופן פרטני, למידע אודות שיטה זו היכנסו לעמוד הצרת היקפים בגלי רדיו!

רוצים לשמוע חוות דעת מקצועית וייעוץ לאיזה טיפול כדאי לכם לבצע? רוצים לקבל הצעות מחיר עבור כל אחד מהטיפולים הללו? השאירו את פרטיכם כאן בעמוד ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי!

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לאחד מטיפולי שריפת השומנים בבטן!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לאחד מטיפולי שריפת השומנים בבטן!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט