חפש באתר
שיטות הרזיה
 

שיטות הרזיה

שיטות הרזיה רבות קיימות בשוק, חלקן קשורות לתזונה והפעילות הגופנית שלכם בעוד חלק אחר שייך לרפואה האסתטית המציעה מגוון טיפולים יעילים במיוחד אשר לא מצריכים כל שינוי או בפעילות הגופנית שלכם, רוצים לדעת מהם טיפולים אלו?

בעמוד זה נעסוק בשיטות הרזיה שמציעה הרפואה האסתטית, נסקור כל אחת מהן, נסביר מי הם המועמדים הפוטנציאלים לכל טיפול, מהן התוצאות הצפויות ועוד… כמו כן כל אחד ואחת מכם יכול/ה לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור כל אחד מהטיפולים הללו, כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם באחת מהתיבות ולקבל הצעת מחיר משתלמת!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שיטות הרזיה של הרפואה האסתטית

  • בודי טייט- אחת משיטות ההרזיה היעילות ביותר כיום היא זאת שמתבצעת בעזרת מכשיר הבודי טייט, מכשיר מהפכני זה למעשה משלב בתוכו את הטכנולוגיה של מכשירי המסת השומן לצד הטכניקה של ניתוח שאיבת שומן ומשיג בזכות כך תוצאות טובות ומהירות יותר. טיפול זה למעשה מתחיל כאשר המנתח מבצע חתך קטן בגופכם דרכו תוחדר צינורית השאיבה אל אזור הצטברות השומנים, לאחר שצינורית זו התמקמה יחל הרופא להעביר מעליה ( באופן חיצוני ) את אלקטרודת גלי ה- RF אשר משדרת גלי רדיו ובזכות כך גורמת לחימום השומנים ולהתמוססותם, מיד לאחר ששומנים אלו מתמוססים הם נשאבים החוצה מהגוף על ידי צינורית השאיבה. רוצים לדעת מידע נוסף על טיפול זה כגון: מי הם האנשים שמתאימים לעבור טיפול זה, מה מחירו, מה הסיכונים שבו ועוד? כנסו לעמוד בודי טייט!
  • הצרת היקפים בלייזר- שיטת הרזיה זו למעשה איננה מצריכה כל חתך בגוף, השומן שיתמוסס באמצעות טיפול זה הולך לצאת מהגוף באופן טבעי דרך הפרשותיו. המסת השומן בטיפול זה מתבצעת על ידי כיוון קרני הלייזר של המכשיר אל עבר הצטברויות השומן, האנרגיה החמה שמפיקות הקרניים גורמת בסופו של דבר לשומן באזור להתפרק ולהתמוסס לנוזל אשר מתנקז אל עבר מערכות הלימפה שדואגות לפנותו מהגוף דרך ההפרשות. רוצים לדעת מידע נוסף על טיפול זה כגון: מה מחירו, מי מתאים לעבור את טיפול זה ועוד? כנסו לעמוד הצרת היקפים בלייזר!
  • הצרת היקפים באולטרסאונד- שיטת הרזיה זו למעשה פועלת בדומה לפעולת מכשיר הלייזר רק שביצוע המסת השומן מתרחש באמצעות גלי האולטרסאונד במקום קרני הלייזר, רוצים לקרוא מידע נוסף על טיפול זה ולערוך השוואה בין המכשירים? כנסו לעמוד הצרת היקפים באולטרסאונד!
  • ניתוח שאיבת שומן- זוהי שיטת ההרזיה הוותיקה ביותר ברפואה האסתטית ועד היום היא גם אחת היעלות ביותר כאשר במהלכה יבצע המנתח חתך בגופכם ודרכו יחדיר את צינורית השאיבה, לאחר מכן יחל בעיסוי עמוק באזור הצטברות השומנים שיגרום להם להתפרק ולהישאב החוצה על ידי הצינורית. רוצים לדעת מהם היתרונות והחסרונות של טיפול זה? כנסו לעמוד שאיבת שומן!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לשיטת ההרזיה שתרצו!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לשיטת ההרזיה שתרצו!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט