חפש באתר
לרזות מהר
 

לרזות מהר עם הצרת היקפים

רוצים לרזות מהר? טיפול הצרת היקפים ייעשה עבורכם את העבודה באופן שלא ידרוש מכם שום פעולה קיצונית כמו הרעבה עצמית, פעילות גופנית מטורפת וכ”ו…. באמצעות טיפולי הצרת היקפים תוכלו לרזות מהר ולראות את השינוי כבר למחרת הטיפול, רוצים לדעת עוד?

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות טיפולי הצרת היקפים כגון: שיטות קיימות להצרת היקפים, מהם הטיפולים הפולשניים, כיצד מתבצעים הטיפולים הלא פולשניים, האם נשארים סימנים לאחר הטיפול ועוד… כמו כן תוכלו לקבל מאתנו גם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לאחד מטיפולי הצרת ההיקפים וזאת לאחר שתשאירו את פרטיכם כאן בעמוד!

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  לרזות מהר באמצעות אחד מטיפולי הצרת ההיקפים

  • לרזות מהר עם טיפול הבודי טייט- טיפול בודי טייט הוא שיטה מצוינת לרזות מהר מכיוון והוא משלב בתוכו גם פעולה אשר ממיסה ומפרקת את השומן באזור הבעייתי (באמצעות גלי RF ) וגם שואבת אותו החוצה, טיפול זה נחשב לפולשני מכיוון ומוחדרת אל תוך גופכם צינורית דקה אשר אחראית על שאיבתו של השומן החוצה. על הסיכונים, אופן הביצוע, הסיכוי שתישאר צלקת ועוד… תוכלו למצוא בעמוד בודי טייט!
  • לרזות מהר עם טיפול המסת שומן בלייזר- טיפול זה נחשב לאחד מהטיפולים הפופולאריים ביותר כיום בישראל וזאת בעיקר בזכות כך שאין בו כל צורך להוציא את השומן שפורק והומס בתוך הגוף מכיוון והוא ימצא את דרכו החוצה דרך מערכות הלימפה באופן טבעי. את פירוק והמסתו של מצבור השומן הבעייתי יבצע המכשיר על ידי מיקוד קרני הלייזר על אזור השומן, הקרניים יגרמו לחימום האזור והשומן יתפרק ויתמוסס לו, רוצים מידע מפורט יותר על הטיפול הספציפי הזה? כנסו לעמוד הצרת היקפים בלייזר!
  • לרזות מהר עם טיפול המסת שומן באולטרסאונד- טיפול המסת שומן באולטרסאונד הוא הליך די דומה להליך הקודם שסקרנו והוא טיפול בלייזר, גם באמצעות מכשיר האולטרסאונד נפרק ונמיס את השומן באמצעות אנרגיית חום שתמוקד באזור הבעייתי שבו אנו רוצים לטפל, אך ההבדל הוא אופי החימום כאשר שאת פירוקו של השומן במכשיר זה יבצעו גלי האולטרסאונד ולא קרני הלייזר. רוצים מידע נוסף על מכשיר זה? גשו לעמוד הצרת היקפים באולטרסאונד!
  • לרזות מהר עם ניתוח שאיבת שומן- ניתוח שאיבת שומן הוא למעשה היחיד מבין כל הטיפולים האלו שהכי פחות מתאים לאנשים הרוצים לרזות מהר, לא בגלל שהוא לא מבצע את העבודה, נהפך הוא… האפקט של טיפול זה משמעותי ובולט יותר מכל שאר הטיפולים וזאת בזכות יכולותיו לשאוב כמויות גדולות יותר של שומן, הבעיה היא שבכדי לעשות זאת יש להחדיר צינורית דרך חתך בגופכם ולאחר פעולה זו קיים גם הליך החלמה שעלול להמשך אפילו מספר שבועות כך שהשלת המשקל אומנם בוצעה במהירות אך לאחר מכן אי אפשר ישר לצאת מהבית ולהתהדר בתוצאות.

  סימנים לאחר טיפולי הצרת היקפים

  ובכן הטיפולים אשר סקרנו בפניכם כאן בעמוד מתחלקים לשתי קבוצות כאשר הקבוצה הראשונה הכוללת את טיפול הבודי טייט ואת ניתוח שאיבת השומן נחשבת לקבוצה פולשנית בה הטיפולים מצריכים חדירה אל הגוף באמצעות חתך בכדי לשאוב את השומן החוצה, לאחר טיפולים אלו קיים סיכוי כי צלקת קטנה תישאר באזור (בניתוח שאיבת שומן הצינורית גדולה יותר ולכן מן הסתם גם החתך, מצב זה מעמיד את טיפול זה בסיכוי גבוה יותר להישארותה של צלקת).

  הקבוצה השנייה שייכת לטיפולים לא פולשניים כגון מכשיר הלייזר ומכשיר האולטרסאונד, שניהם ממיסים ומפרקים את השומן באופן פנימי על ידי חימום של האזור ללא כל צורך בחתכים ולכן הסיכויים לצלקת נמוכים יותר, אך… קיים סיכון קלוש כי החימום של האזור יגרום לכוויה או שינוי בגוון העור שעלולים להפוך לסימנים אשר לא יורדים מהעור.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לאחד מטיפולי הצרת ההיקפים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לאחד מטיפולי הצרת ההיקפים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט