חפש באתר
הרזיה ללא דיאטה
 

הרזיה ללא דיאטה

הרזיה ללא דיאטה היא הגשמת חלומותיו של כל אדם הסובל ממצבורי שומן מיותרים אשר פוגעים בחזותו החיצונית ואף בבריאותו, אך בפועל השלת המשקל היא עניין לא פשוט בכלל ובכדי להרזות באופן טבעי תאלצו להסדיר את תזונתכם (דיאטה) ולבצע פעילות גופנית למשך תקופה לא קצרה עד שתראו את התוצאות (גם אז לא מובטחות תוצאות מושלמות) בפועל רבים נוטשים את הדיאטה כבר באמצע וחוזרים למשקלם הקודם ואף מגדילים אותו, אך יש גם דרך אחרת, לא טבעית אמנם אך יעילה מאד, מהירה ולא מצריכה שום דיאטה, רוצים לדעת מהי?

ובכן בעמוד זה נסקור בפניכם את שיטות הצרת ההיקפים שיסייעו לכם להרזות ללא כל דיאטה ובאופן מהיר ויעיל במיוחד, כמו כן תוכלו גם להירשם באחת מהתיבות הקיימות בעמוד זה בכדי לקבל מאתנו הצעת מחיר עבור כל אחת מהשיטות.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הרזיה ללא דיאטה באמצעות טיפולי הצרת היקפים

טיפולים פולשניים:

  • הרזיה ללא דיאטה באמצעות טיפול בודי טייט- טיפול זה מתבצע באמצעות מכשיר הנקרא בודי טייט, מכשיר המשלב בתוכו את המסתו של השומן על ידי גלי RF ולאחר מכן שואב את השומן החוצה בצורה חלקה ונוחה יותר על ידי צינורית מיוחדת המוחדרת אל האזור בו השומן מצטבר דרך חתך שיבוצע כבר בתחילת הטיפול. טיפול זה נחשב ליעיל במיוחד אך לפעמים מרתיע רבים רק בגלל שהוא מצריך חתכים והחדרת הצינורית אל תוך הגוף, למידע רחב יותר על טיפול זה היכנסו לעמוד בודי טייט!
  • הרזיה ללא דיאטה באמצעות ניתוח שאיבת שומן- ההליך הוותיק ביותר מבין כל הטיפולים שנציין בעמוד זה וגם אחד מהיעילים ביותר כאשר השומן ישאב החוצה מהגוף על ידי צינורית מיוחדת שתוחדר לגוף דרך חתכים שיבצע הרופא המנתח בתחילתו של הניתוח, היתרון של טיפול זה על שאר השיטות להצרת היקפים זה שניתן באמצעותו לשאוב כמות גדולה יותר של שומן ממה שהם מסוגלים לטפל, אך לניתוח זה גם חסרונות, רוצים לדעת מהן? כנסו לעמוד שאיבת שומן וגלו!

טיפולי המסת שומן:

  • הרזיה ללא דיאטה באמצעות מכשיר הלייזר- שיטה זו למעשה איננה מצריכה כל חתך בגוף אלא גורמת לשומן לצאת מהגוף בדרכים טבעיות, אך לפני שהליך זה קורה היא ממוססת את השומן באמצעות אנרגית החום שמפיקות קרני הלייזר כאשר הם פוגעות בדיוק רב במצבורי השומן אותם רוצים להסיר. למידע מפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד הצרת היקפים בלייזר!
  • הרזיה ללא דיאטה באמצעות מכשיר האולטרסאונד- זוהי למעשה השיטה המקבילה לשיטת הלייזר, היא דומה כמעט בכל פרמטר למכשיר הלייזר מלבד לעובדה כי את המסתו של השומן תתבצע באמצעות גלי אולטרסאונד המופקים ממכשיר האולטרסאונד ולא על ידי קרני הלייזר. למידע נוסף על שיטה זו היכנסו לעמוד הצרת היקפים באמצעות מכשיר האולטרסאונד!
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר לטיפול הצרת היקפים!
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר לטיפול הצרת היקפים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט