חפש באתר
כל הדרכים להצר היקפים במותניים
 

כל הדרכים להצר היקפים במותניים

המותניים הם אחד האזורים הנפוצים ביותר אצל גברים ונשים כאחד בו מצטברים שומנים קשים להסרה הנקראים גם כ”צמיגים”, תופעה זו צצה פעמים רבות גם אצל אנשים בעלי מבנה גוף רזה אשר עוסקים בספורט באופן שותף ואוכלים נכון, בכדי להעלים את אותם שומנים ולהצר את המותניים קיימות מספר שיטות שונות כאשר את המובחרות והפופולאריות שבניהן נביא בפניכם מיד.

מהן השיטות הנפוצות ביותר להצרת היקפים באזור המותניים?

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

  • המסת שומן באמצעות מכשיר הלייזר- שיטה זו היא אחת הפופולאריות ביותר כיום להצרת מותניים וזאת מכיוון כי המסת השומן מתבצעת בדיוק הרב ביותר שקיים בין כל שיטות המסת השומן הקיימות בשוק ובעקבות כך הבטיחות בטיפול זה גבוה יותר, בזמן הטיפול מכשיר הלייזר מכוון את קרניו על מצבור השומן וממוסס אותם אל תוך הגוף ללא כל צורך בחתכים או שאיבה של השומן כלפי חוץ, השומן המומס מתפרק אל תוך הגוף ויוצא בסופו של דבר החוצה דרך ההפרשות. למידע מפורט יותר ורחב יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד המסת שומן בלייזר!
  • המסת שומן באמצעות מכשיר אולטרסאונד- מכשיר זה יוצר גלי אולטרסאונד אשר פוגעים במצבורי השומן במותניים וגורמים לפירוקם הפנימי בתוך הגוף, הליך הפירוק והיציאה של השומן מהגוף דומה לזה של מכשיר הלייזר כאשר מערכת הלימפה אחראית לפינוי שלו החוצה דרך ההפרשות. למידע רחב ומפורט יותר על טיפול זה היכנסו לעמוד המסת שומן באולטרסאונד!
  • המסת שומן באמצעות גלי רדיו- מכשיר גלי הרדיו פולט גלי RF חזקים אשר מכוונים ופוגעים במצבורי השומן, לאחר פגיעתם השומן מתחיל להתפרק כתוצאה מהחום הרב שמפיקים גלים אלו והוא מתמוסס אל תוך הגוף, גם בשיטה זו תהליך היציאה של השומן זהה לשתיים הקודמות כאשר הוא מתפנה החוצה דרך ההפרשות של הגוף. למידע מפורט ורחב יותר על מכשיר זה כנסו לעמוד המסת שומן באמצעות גלי רדיו!
  • המסה ושאיבה של השומן באמצעות בודי טייט- מכשיר מיוחד זה משלב בתוכו שני פעולות שונות לפירוק השומן באזור המותניים כאשר הפעולה הראשונה היא המסתו של השומן בעוד הפעולה השנייה מבצעת שאיבה שלו החוצה מהגוף דרך חתך אשר בוצע בתחילת ההליך על ידי הרופא המטפל. למידע אודות הצרת מותניים זו היכנסו לעמוד בודי טייט וקראו!
  • שאיבת השומן- הליך כירורגי זה הוא הוותיק, המוכר והנפוץ ביותר מבין כל שאר הטיפולים להצרת מותניים שהזכרנו כאן, אך הוא גם שונה באופן הביצוע שלו כאשר את פירוק השומן מבצעת יד אדם (עיסוי חזק במהלך השאיבה) והוצאתו של השומן החוצה מוטלת על צינורית השאיבה שמוחדרת דרך חתך שמתבצע באזור בתחילת הניתוח. למידע רחב ומפורט יותר אודות ניתוח פלסטי זה היכנסו לעמוד שאיבת שומן!
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר להצרת היקפים במותניים!
מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר להצרת היקפים במותניים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט