חפש באתר
איך להוריד שומן מהמותניים
 

איך להוריד שומן מהמותניים

המותניים הם אזור אשר מוכר ככזה שבו מצטברים לא מעט שומנים, את מצבור זה של שומנים לרוב יהיה קשה עד כמעט בלתי אפשרי להסיר בדרכים טבעיות הכוללות פעילות אירובית ותזונה נכונה ולכן רבים מאלו אשר סובלים מתופעה זו פונים אל עבר הרפואה האסתטית המציעה מספר פתרונות יעילים וטובים לבעיה זו, רוצים גם אתם לדעת איך להוריד שומן מהמותניים?

בעמוד זה נעניק לכם תשובה לשאלה “איך להוריד שומן מהמותניים” כאשר נסקור בפניכם את השיטות השונות להצרת היקפים כגון: המסת שומן בלייזר, הצרת היקפים באולטרסאונד, המסת שומן בגלי רדיו וניתוח שאיבת שומן, כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר עבור כל אחד מהטיפולים הללו על ידי מילוי פרטיכם בתיבת הפרטים המיועדת לכך כאן בעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהן השיטות להצרת היקפים במותניים?

  • איך להוריד שומן מהמותניים באמצעות המסת שומן בלייזר- את הורדת השומן מהמותניים בשיטה זו נבצע באמצעות מכשיר הלייזר אשר קרניו יחדרו מבעד לעור, יפגעו במצבורי השומן וימוססו אותם בתוך הגוף ללא כל צורך בחתכים ושאיבתו החוצה של השומן, רוצים לדעת כיצד שומנים אלו יוצאים החוצה מהגוף ומהם יתרונותיו של מכשיר הלייזר? כנסו לעמוד המסת שומן בלייזר!
  • איך להוריד שומן מהמותניים באמצעות טיפול בודי טייט- במהלך טיפול זה מבצעים שילוב של המסת השומן באזור המותניים לבין שאיבתו החוצה מהגוף על ידי צינורית הנכנסת לאזור המותניים דרך חתך קטן שיבצע הרופא המנתח בתחילתו של הליך זה, רוצים לדעת מהם היתרונות שבטיפול מיוחד זה וכיצד הוא בדיוק מתבצע? כנסו לעמוד בודי טייט!
  • איך להוריד שומן מהמותניים באמצעות הצרת היקפים באולטרסאונד- את הורדת השומן מהמותניים בשיטה זו יבצע מכשיר האולטרסאונד אשר משדר גלי קול שמתכווננים על מצבורי השומן וממוססים אותם אל תוך הגוף ללא כל צורך בשאיבתם החוצה, רוצים לדעת כיצד השומנים בכל זאת יוצאים מהגוף ומהם יתרונותיו של מכשיר זה? כנסו לעמוד הצרת היקפים באולטרסאונד!
  • איך להוריד שומן מהמותניים באמצעות המסת שומן בגלי רדיו-שיטה זו גורמת לשומן באזור המותניים להתמוסס ולהתפרק אל תוך הגוף ללא כל צורך בחתכים ושאיבה של השומן כלפי חוץ, רוצים לדעת כיצד בדיוק שיטה זו מתבצעת, לאן נעלם השומן ועוד? כנסו לעמוד המסת שומן בגלי רדיו!
  • איך להוריד שומן מהמותניים באמצעות ניתוח שאיבת שומן- הליך כירורגי זה יעלים את מצבורי השומן באזור המותניים על ידי שאיבתם החוצה דרך צינורית מיוחדת אשר תוחדר דרך חתך שייצור המנתח בתחילתו של הניתוח, למידע מפורט יותר על נושא זה כגון: כיצד הוא בכלל מתבצע, מהם הסיכונים, מהי ההחלמה ועוד… כנסו לעמוד ניתוח שאיבת שומן!

 

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להצרת היקפים במותניים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להצרת היקפים במותניים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט