חפש באתר
הצרת היקפים שאלות ותשובות
 

הצרת היקפים שאלות ותשובות

שאלה: מהם השיטות הנפוצות והמקובלות ביותר של הצרת היקפים?

תשובה: שלשת השיטות המובילות להצרת היקפים הם:

  • הצרת היקפים בלייזר- היא שיטה בה עושים שימוש בקרני האור אותם פולט המכשיר בכדי לחדור את שכבות העור ולפרק ביעילות את השומן, שיטה זו נחשבת למדויקת ביותר מבין השלושה, למידע רחב ומפורט יותר היכנסו לעמוד הצרת היקפים בלייזר וקראו!
  • הצרת היקפים באולטרסאונד- שיטה זו מתבצעת על ידי מכשיר אולטרסאונד השולח גלים על עבר הצטברות השומן ומפרק אותה ביעילות, למידע נוסף ורחב יותר על מכשירי האולטרסאונד הקיימים, על יתרונותיהם ועוד.. היכנסו לעמוד הצרת היקפים באולטרסאונד וקראו!
  • הצרת היקפים בגלי רדיו- שיטה זו עושה שימוש במכשיר המפיק גלי רדיו על פי עוצמה מתכוונת אשר מטרתם לפרק את הצטברויות השומן ולחטב את האזור הבעייתי, למידע רחב ומפורט על שיטה זו אנו מזמינים אתכם להיכנס אל עמוד הצרת היקפים בגלי רדיו ולקרוא!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שאלה: מהי למעשה הצרת היקפים ולמי הטיפול מתאים?

תשובה: ובכן טיפול הצרת היקפים הינו הליך ששמו בעצם מדגיש את מטרתו ומתבצע בצורה לא פולשנית, בעלת הליך החלמה מהיר יחסית וסיכונים פחותים מול אלו של ניתוח שאיבת שומן. טיפול זה בדומה לניתוח שאיבת שומן איננו מתאים לאנשים הסובלים מעודף משקל אלא לכאלו שלהם הצטברויות שומן קטנות באזורים אותם קשה להוריד בצורה טבעית.

שאלה: כיצד השומן יוצא מהגוף לאחר פירוקו?

תשובה: ובכן בכל שלשת השיטות אופן ההתפנות של השומן מהגוף הוא זהה כאשר במהלך הטיפול כל שלשת השיטות למעשה ממיסות את שומן וגורמות לו להפוך לנוזל, לאחר המסת שומן זו מערכות הלימפה יהיו אלו שיפנו את הנוזל באופן טבעי דרך הפרשותיו של הגוף.

שאלה: האם צריך לשלב יחד עם טיפול זה גם דיאטה ופעילות גופנית?

תשובה: בכדי להגיע לתוצאות חיוביות בטיפול זה אין כל צורך לשלב גם דיאטה ופעילות גופנית, אך ללא כל ספק הם יעזרו לשמור על התוצאה הסופית לאורך זמן.

שאלה: האם טיפול הצרת היקפים גם עוזר להעלים צלוליטיס?

תשובה: כן, צלוליט היא תופעה של הצטברות שומנים ורעלים באזור כלשהו אשר גורמים לעור לאבד את האלסטיות שלו וליצר גבשושיות, באמצעות הצרת היקפים אזור הטיפול יאבד את הצטברות השומנים והעור יהפוך לאלסטי יותר בזכות זרימת דם וחמצן משופרת כך שהצלוליטיס יעלם גם הוא והעור באזור הטיפול יהפוך למתוח, חטוב ויפה יותר מזה שהיה לפני הטיפול.

מלאו פרטיכם בתיבה זו וקבלו מספר הצעות מחיר מטובי המכונים להצרת היקפים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור הצרת היקפים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט