חפש באתר
הצרת היקפים ללא ניתוח
 

הצרת היקפים ללא ניתוח

רבים מאתנו סובלים מהצטברויות שומן מרגיזות במקומות שונים בגוף אשר קשה מאד להיפטר מהן, אחת השיטות הטובות ומוכרות ביותר בעולם היא שאיבת שומן, אך הליך זה מצריך חתכים והחדרת צינוריות שאיבה אל הגוף ובעקבות כך מרתיע רבים, בדיוק עבור אנשים אלו קיימות מספר שיטות של הצרת היקפים ללא ניתוח אשר מטפלות באותה יעלות בהצטברויות השומן המרגיזות.

בעמוד זה נסקור בפניכם מספר טיפולי הצרת היקפים ללא ניתוח כגון: הצרת היקפים באולטרסאונד, הצרת היקפים בלייזר והצרת היקפים בגלי רדיו.

שיטות של הצרת היקפים ללא ניתוח

הצרת היקפים בלייזר- הצרת היקפים בלייזר היא שיטה נפוצה ומוכרת מאד בתחום כאשר המסת השומן מתבצעת על ידי קרני הלייזר אשר חודרות מבעד לעור ופוגעות ישר במצבורי השומן, לאחר שהקרניים פוגעות בשומן הן מתחילות לפרק ולהמיס אותו בזכות אנרגיית החום שנפלטת מהן, השומן המפורק מתמוסס אל תוך הגוף ומתפנה ממנו לאורך זמן בצורה טבעית דרך ההפרשות ללא כל צורך בחתכים ובהחדרת צינורות שאיבה. למידע מפורט ורחב יותר על נושא זה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הצרת היקפים בלייזר ולקרוא!

הצרת היקפים באולטרסאונד- הצרת היקפים באולטרסאונד היא שיטה אשר בה ממיסים ומפרקים את מצבורי השומן באמצעות גלי אולטרסאונד אשר פוגעים ישירות במצבור ובעזרת אנרגיית החום ממיסים אותו לנוזל אשר נספג בגוף ולאחר זמן מה מתחיל להתפנות ממנו החוצה דרך ההפרשות ללא כל צורך בחתכים וללא כל צורך בצינורות שאיבה. למידע מפורט ורחב יותר על נושא זה היכנסו לעמוד הצרת היקפים באולטרסאונד!

הצרת היקפים בגלי רדיו- שיטה זו מפרקת וממיסה את מצבורי השומן באמצעות גלי RF חזקים המשודרים ישר אל עבר השומן מהמכשיר, גלים אלו בעלי אנרגיה אשר גורמת לחום ובכך למעשה ממסיה את השומן לנוזל, לאחר מכן הגוף דואג להוציא את שאריות השומן דרך ההפרשות. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד הצרת היקפים בגלי רדיו וקראו!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

איך בדיוק יוצא השומן המומס מהגוף?

היתרון הגדול של שיטות אלו על ניתוח שאיבת השומן שאין כל צורך בביצוע חתכים והחדרת צינוריות בכדי להוציא את השומן החוצה מהגוף, אז איך בכל זאת הוא יוצא?

ובכן השומן המומס עובר אל מערכות הלימפה אשר הן אלו שמוציאות אותו דרך הפרשותיו של הגוף החוצה.

חשוב לציין כי לאחר טיפול הצרת היקפים האזור בו היה צבור השומן הופך לאלסטי בחזרה בזכות שיפור זרימת הדם (השומן הפריע ושיבש קודם לכן לזרימת הדם) ובכך יסייע גם להעלמת הצלוליט וגם למראה עור יפה וחטוב יותר.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת להצרת היקפים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת להצרת היקפים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט