חפש באתר
למה עדיף לבחור במכשיר הלייזר להצרת היקפים
 

למה עדיף לבחור במכשיר הלייזר להצרת היקפים

לטיפול הצרת היקפים קיימות שיטות רבות אשר כל אחת מהן מבצעת את המסת השומן (או שאיבתו) בצורה שונה וייחודית, בעמוד זה נתמקד על שיטת הצרת ההיקפים הפופולארית, הבטוחה והיעילה ביותר נכון להיום והיא לא אחרת מאשר הצרת היקפים בלייזר, נסקור בפניכם מדוע שיטה זו כה מומלצת וטובה, מה יתרונותיה על שאר השיטות ועוד…

הצרת היקפים עם מכשיר לייזר מהי וכיצד היא מתבצעת?

ובכן מכשיר הלייזר כאמור הפך בשנים האחרונות לשחקן מרכזי מאד בתחום הצרת ההיקפים וזאת בזכות יכולותיו המרשימות ורמת הבטיחות שלו, למעשה בין כל המכשירים המבצעים המסת שומן הוא המדויק ביותר ופוגע בצורה ישירה ומתוכננת במצבור השומן אותו רוצים לפרק עם מעט מאד מיקרים של חריגה מגבולות הטיפול, זהו היתרון הגדול של מכשיר הלייזר שעושה אותו לבטוח ופופולארי על פני שאר השיטות הקיימות.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד מתבצע הטיפול באמצעות מכשיר הלייזר?- ובכן מכשיר זה למעשה מפרק וממיס את השומן בתוך הגוף ואין כל צורך לבצע חתכים בכדי לשאוב את השומן החוצה מהגוף, איך זה מתבצע? מיד תבינו. ובכן בתחילת הטיפול יתכנת המטפל את מכשיר הלייזר לעוצמה ולעומק החדירה המתאים למצבור השומן בו יש לטפל, לאחר מכן יכוון את המכשיר על המיקום המדויק והקרניים יחלו לחדור מבעד שכבות העור ולפגוע במצבורי השומן המיועדים לפירוק והמסה, החום שמפיקות אותן קרני לייזר יגרום למצבור השומן להתמוסס ולהתפרק אל תוך הגוף שם מערכות הלימפה ידאגו לקלוט אותו ולהוציאו החוצה מהגוף דרך ההפרשות.

יתרונותיו של מכשיר זה:

  • הדיוק המושלם והבטיחות הגבוה שלו בעקבות כך- כמו שכבר ציינו קודם לכן מכשיר זה ידוע בדיוק הגבוה ביותר מבין כל המכשירים הקיימים ולכן גם בטוח יותר, זאת בזכות כך שהוא איננו חורג מהגבולות של אזור הטיפול ולא פוגע באיברים או רקמות שנמצאות באזור.
  • חוסר הצורך בביצוע חתכים והחדרת צינורית אל הגוף- בהליך זה אין כל צורך לבצע חתכים ולהחדיר צינוריות שאיבה אל תוך הגוף (כמו בניתוח שאיבת שומן או טיפול בודי טייט שנחשבים מתחרים של הצרת ההיקפים בלייזר) בכדי להוציא את השומן החוצה ובכך מצמצמים את הסיכונים ותופעות הלוואי כגון: צלקות, זיהומים, פגיעה בעצבים, פגיעה באיברים פנימיים ועוד… כמו כן תהליך ההחלמה יהיה קל וזריז יותר.
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להצרת היקפים בלייזר!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להצרת היקפים בלייזר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט