חפש באתר
איך להוריד שומן מהירכיים
 

איך להוריד שומן מהירכיים

שומן בירכיים היא תופעה נפוצה ומוכרת מאד שנפוצה בעיקר אצל נשים, תופעה זו יוצרת מראה של ירכיים עבות ובעלות צלוליט, רוצים לדעת כיצד ניתן להעלים תופעה זו ולהחזיר את מראה הרגליים החטובות והיפות? במאמר זה נביא בפניכם את כל המידע אודות הצרת היקפים בירכיים כגון: מהם השיטות לביצוע טיפול זה, כיצד תופעת הצלוליט נעלמת יחד הצרת ההיקפים של האזור ועוד…

מהם השיטות להצרת היקפים באזור הירכיים?

ובכן קיימות מספר טיפולים שונים להצרת ההיקפים באזור ספציפי זה כאשר אנו נביא בפניכם כעת את ארבעת הנפוצים והפופולאריים ביותר והם:

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

  • המסת שומן בלייזר- טיפול זה למעשה מתבצע על ידי מכשיר הלייזר אשר גורם לשומן באזור הירכיים להתמוסס בגוף ללא כל צורך בחתך ושאיבה של השומן החוצה. מבין כל שיטות המסת השומן שיטה זו היא המדויקת והבטוחה ביותר שקיימת. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו כנסו לעמוד המסת שומן בלייזר!
  • המסת שומן באולטרסאונד- מכשיר האולטרסאונד גם הוא בדומה ללייזר ממיס את השומן בתוך הגוף ולא מצריך חתכים ושאיבת השומן החוצה מהגוף, מכשיר זה מבצע את המסת השומן באמצעות גלי אולטרסאונד אשר פוגעים במצבור השומן ומפרקים אותו. רוצים לדעת מידע מפורט ורחב יותר על מכשיר זה? כנסו לעמוד המסת שומן באולטרסאונד!
  • בודי טייט- טיפול זה הוא שילוב של המסת שומן על ידי גלי RF ושאיבתם החוצה מהגוף על ידי צינורית מיוחדת, בהליך זה יש צורך לביצוע חתכים דרכם תוחדר צינורית השאיבה. למידע מפורט ורחב יותר על הליך זה היכנסו לעמוד בודי טייט!
  • ניתוח שאיבת שומן- שאיבת שומן הוא ההליך הוותיק והנפוץ ביותר כיום להעלמת מצבור שומן מהירכיים, בזמן הטיפול יתבצעו חתכים באזור הטיפול דרכם תוחדר צינורית שתשאב את השומן כלפי חוץ. למידע רחב ומפורט יותר על הליך זה היכנסו לעמוד ניתוח שאיבת שומן!

איך המסת השומן מסייעת בטיפול בצלוליט?

טיפול המסת השומן מסייע בטיפול בצלוליט על ידי כך שהוא משפר את זרימת הדם והחמצן לאזור הטיפול ובכך מתפרקים אותם גבשושיות וסימני המתיחה על העור והוא הופך לאלסטי ומתוח שוב.

שימו לב!!!הטיפולים המוזכרים בעמוד זה מתאימים בעיקר לאנשים אשר סובלים ממצבורי שומן קטנים ולא כאלו אשר להם עודפי שומן גדולים מכיוון והטיפולים לא יעילים בפני כמות גדולה כל כך של שומן ובניתוח שאיבת השומן קיימת סכנה מהותית בשאיבה גדולה כל כך.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול הצרת היקפים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול הצרת היקפים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט