חפש באתר
הצרת היקפים בבטן
 

הצרת היקפים בבטן

הצרת היקפים בבטן היא טיפול פופולארי מאד שמטרתו היא לפגוע במצבורי השומן שנמצאים באזור הבטן ויוצרים מראה צמיגי, אך לטיפול זה כמה וכמה דרכים לביצוע, איך נדע מה לבחור מכל הטיפולים? ובכן בעמוד זה נביא בפניכם סקירה מפורטת של כל טיפולים אלו אשר תעזור לכם לבחור את הטוב ביותר עבורכם.

הצרת היקפים בבטן מהן האפשרויות?

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כמו שכבר ציינו קודם לכן קיימות מספר שיטות לביצוע טיפול הצרת היקפים והן:

  • הצרת היקפים בבטן באמצעות טיפול בודי טייט- שיטה זו להצרת היקפים עושה שימוש במכשיר מהפכני וחדשני העושה שילוב של המסת השומן ושאיבתו החוצה, טיפול זה מייעל למעשה את הליך ניתוח שאיבת השומן בכך שפעולת השאיבה מתבצעת בקלות יתרה לאחר שתאי השומן הפכו נוזליים, כמו כן החתך שמבוצע בהליך כירורגי זה יהיה קטן יותר מזה שמבצעים בניתוח שאיבת שומן ובכך מצמצמים את הסיכוי לצלקת. למידע נוסף ומפורט יותר אודות שיטה זו היכנסו לעמוד בודי טייט!
  • הצרת היקפים בבטן באמצעות מכשיר לייזר- מכשיר הלייזר פולט אנרגיה חזקה אשר מתמקדת על מצבורי השומן וממיסה אותם בחום, מצבורי שומן אלו מתפנים בתוך הגוף אל עבר מערכות הלימפה ומשם החוצה דרך ההפרשות, אין כל צורך בחתכים, החדרת עצמים זרים לגוף ושאיבה של השומן החוצה. רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו? כנסו לעמוד הצרת היקפים בלייזר!
  • הצרת היקפים בבטן באמצעות מכשיר אולטרסאונד- מכשיר זה מבצע את המסת השומן על ידי גלי אולטרסאונד המתמקדים על מצבורי השומן ומחממים אותם עד כדי פירוקם והתמוססותם, מלבד דרך המסת השומן טיפול זה דומה ברובו לטיפול באמצעות מכשיר הלייזר, רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על מכשיר זה? כנסו לעמוד הצרת היקפים באולטרסאונד!
  • הצרת היקפים בבטן באמצעות גלי רדיו- הצרת היקפים זאת מתבצעת על ידי גלי RF אשר מחממים את אזור השומן וגורמים להמסתו בתוך הגוף ובדומה לשני הטיפולים הקודמים שסקרנו, למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד הצרת היקפים באמצעות גלי רדיו!
  • הצרת היקפים בבטן באמצעות ניתוח שאיבת שומן- ניתוח שאיבת שומן הוא ההליך הוותיק ביותר מבין כל הטיפולים שהצגנו לכם כאן וגם הפופולארי ביותר עד היום, במהלך ניתוח שאיבת השומן יבצע המנתח חתך בדמות חור דרכו יכניס את צינורית השאיבה אל אזור הצטברות השומנים, לאחר מכן יחל לשאוב את מצבור השומן תוך כדי עיסוי חזק של האזור בכדי לסייע לשומן להתפרק ולצאת החוצה דרך הצינורית. למידע נוסף אודות ניתוח זה היכנסו לעמוד שאיבת שומן!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול הצרת היקפים!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול הצרת היקפים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט