חפש באתר
הורדת משקל מהירה
 

הורדת משקל מהירה

הורדת משקל מהירה היא חלומם של רבים, אך ככל שמדובר בתהליך טבעי זה לא תמיד עובד וגם כאשר זה כן מצליח אז הרי שמדובר על תהליך קיצוני של שינוי תזונתי ושריפת קלוריות שעלול לפגוע בבריאותכם בצורה קשה, להורדת משקל מהירה ובאופן יעיל יותר ניתן לבצע טיפול הצרת היקפים באחת מהשיטות הקיימות ולהגיע לתוצאות מהירות בפרק זמן של מספר ימים.

בעמוד זה נסקור בפניכם את השיטות השונות שבזכותן ניתן להסיר ממשקל גופנו בתוך מספר ימים ספורים ובנוסף נביא מידע חיוני על כל אחת ואחת מהן, כמו כן תוכלו גם לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לטיפול הצרת היקפים וזאת על ידי מילוי פרטי ההתקשרות עמכם באחת מהתיבות המיועדות לכך כאן בעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הורדת משקל מהירה בזכות טיפולי הצרת היקפים

ובכן בחלק זה של העמוד תוכלו למצוא את הסקירה שלנו על כל אחת ואחת מהשיטות השונות להצרת היקפים כאשר הן מחלוקות לשיטות בהן יש צורך לבצע חתכים בכדי לשאוב את השומן החוצה לבין השיטות בהן השומן מומס באופן פנימי בגוף ואין כל צורך בביצוע חתכים.

שיטות הכורכות בהן ביצוע חתכים ושאיבה של שומן כלפי חוץ:

  • הורדת משקל מהירה עם בודי טייט- טיפול הבודי טייט הוא שילוב מהפכני ויעיל במיוחד של שאיבת שומן יחד עם המסתו הפנימית על ידי גלי RF, השילוב של שניהם יחד מאפשר לטיפול הבודי טייט יתרונות שונים על פני שאר טיפולי הצרת ההיקפים כאשר השומן מתפרק בצורה יעילה וטובה יותר בתוך הגוף מאשר ניתוח שאיבת השומן (בניתוח זה מפרקים את השומן על ידי ביצוע עיסוי חזק באזור) וגם החתך שיש לבצע בטיפול הבודי טייט יהיה קטן יותר בזכות כך שהשומן יוצא החוצה בצורה נוזלית ולא גושים שמקשים על שאיבתם החוצה, היתרון שלו על פני טיפולי המסת השומן השונים הוא  כי הטיפול אפקטיבי יותר מבחינת תוצאותיו הסופיות. למידע מפורט ופרטים נוספים על טיפול זה היכנסו לעמוד בודי טייט!
  • הורדת משקל מהירה עם ניתוח שאיבת שומן- ניתוח שאיבת שומן הוא ההליך הוותיק ואולי גם בעל התוצאות הטובות ביותר מבין כל טיפולי הצרת ההיקפים שנסקור כאן בפניכם היום וזאת מכיוון כי בטיפול זה יכולת ההתמודדות עם כמות השומן היא גדולה יותר, במהלך טיפול זה יחדירו לגופכם צינורית שאיבה מיוחדת בנקודה קרובה למקום בו אתם רוצים להצר היקפים, לאחר מכן תתחיל פעולת השאיבה תוך כדי עיסוי עמוק של המנתח שתפרק את השומן הישר אל צינורית השאיבה והחוצה מהגוף. למידע נוסף על טיפול זה היכנסו לעמוד ניתוח שאיבת שומן!

שיטות להמסת שומן ללא ביצוע חתכים בגוף:

  • הורדת משקל מהירה עם מכשיר הלייזר- המסת שומן באמצעות מכשיר הלייזר היא שיטה בה קרני הלייזר יתמקדו על מצבור השומן ויחממו אותו כדי התמוססותו הפנימית למצב נוזלי, בשלב זה הוא יזרום לכיוון מערכות הלימפה שיהיו אחראיות להוציאו החוצה מהגוף דרך ההפרשות. למידע נוסף על טיפול זה היכנסו לעמוד המסת שומן בלייזר!
  • הורדת משקל מהירה עם מכשיר אולטרסאונד- המסת שומן באמצעות מכשיר האולטרסאונד דומה מאד לפעולה אשר מתרחשת בהמסת השומן עם מכשיר הלייזר רק שבמקום שקרני הלייזר יהיו אלו שיחממו את מצבור השומן עד כדי התמוססותו יהיו אלו גלי האולטרסאונד שיבצעו את העבודה. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד המסת שומן באולטרסאונד!

רוצים להתייעץ עם איש מקצוע? רוצים לקבל הצעת מחיר על אחת מהשיטות השונות שסקרנו כאן בעמוד של אתר אסתטיק נט? מלאו את פרטיכם ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקיטבית לאחת משיטות הצרת ההיקפים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקיטבית להצרת היקפים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט