חפש באתר
ניתוח דליות
 

ניתוח דליות

ניתוח דליות הוא הליך כירורגי הנועד לטפל בתופעת דליות באמצעות שליפת הווריד הפגום החוצה מהגוף, הליך זה הוא אחד מכמה שיטות שונות שקיימות בתחום העלמת ורידים אך נחשב לנפוץ ביותר מבין כולם, הכי ותיק וגם בעל אחוזי הצלחה גדולים במיוחד.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות ניתוח דליות כגון: מהו בכלל הליך זה וכיצד הוא מבוצע, מהם יתרונותיו, מהם חסרונותיו והסיכונים והסיבוכים העלולים להופיע אחריו.

ניתוח דליות מהו בכלל וכיצד הוא מתבצע?

ובכן ניתוח דליות הוא הליך כירורגי אשר בזכותו מוציאים את הווריד הפגום ובכך מעלימים את תופעת הדליות המכוערת, אך להליך זה לצד היתרונות קיימים גם כמה חסרונות אותם נביא בהמשך.

כיצד מתבצע הליך זה? ניתוח זה מתחיל לאחר שהרופא יסמן את הוורידים הפגומים שיש להוציאם במהלך הניתוח וזריקת הרדמה (לרוב הרדמה מקומית אך קיימים מקרים מסוימים בהם משתמש הרופא המנתח בהרדמה מלאה על פי שיקוליו), לאחר מכן יבצע המנתח חתך לאורך הוורידים שסומנו קודם לכן וישלוף אותם החוצה.

הוורידים שנשלפו אל מחוץ לגוף יוחלפו ללא כל קושי ובאופן טבעי על ידי הגוף בוורידים אחרים הפועלים באזור.

יתרונו של ניתוח דליות: ההליך ידוע כאחת השיטות היעלות ביותר לעלמת ורידים ובעלת אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

חסרונותיו של הליך זה: החיסרון המשמעותי ביותר של הליך זה הוא האפשרות כי לאחריו תישאר צלקת, כמו כן קיים חסרון נוסף והוא זמן ההחלמה הארוך יחסית שיהיה לאחר ביצועו.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

סיכונים ותופעות לוואי לאחר ניתוח דליות:

  • צלקות- ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן בניתוח זה קיים סיכון כי צלקות יישארו באזור החתך ויגרמו לפגם אסתטי.
  • שטפי דם- לאחר ההליך קיים סיכוי כי שטפי דם יופיעו באזור הניתוח, לרוב אם יופיעו סימנים אלו הם יתפוגגו מעצמם לאחר תקופה של מספר ימים עד שבועות.
  • זיהומים- לאחר ניתוח דליות קיים סיכון כי באזור החתך יופיעו זיהומים, בכדי לצמצם סיכון זה יש להקפיד על היגיינה אישית גבוהה.
  • כאבים- כאבים באזור הניתוח הם תופעה מוכרת אשר סביר מאד להניח כי תחוו אותה גם כן, לרוב הרופא המנתח ישחרר אתכם עם המלצה למשככי כאבים כאלו או אחרים אשר יפחיתו את רמת הכאב שלכם.

פגיעה בעצבים- בעת הניתוח עלול המנתח לפגוע בטעות בעצב כזה או אחר הנמצא באזור, פגיעה זו עלולה לגרום לחוסר תחושה כללית או למצב ההפוך של כאב כרוני.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול העלמת ורידים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול העלמת ורידים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט