חפש באתר
ורידים ברגליים
 

ורידים ברגליים

הופעתם של ורידים ברגליים בצורה בולטת היא תופעה נפוצה ומוכרת בעיקר אצל נשים אך לא רק, תופעה זו נגרמת בעקבות שלל סיבות כגון: הריון, גיל מבוגר, שינוי הורמונאלי אצל נשים, גלולות נגד הריון ועוד.. ורידים בולטים יכולים להופיע גם במקומות אחרים בגוף אך המקום הנפוץ ביותר בו הם בדרך כלל מופיעים הם הרגליים.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע על הופעתם של ורידים ברגליים, מה היא הסיבה להופעתם וכיצד ניתן להעלימם.

ורידים ברגליים מהם בכלל?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן ורידים ברגליים הם תופעה נפוצה אשר מתרחשת בעקבות חסימה פנימית של הווריד והצטברות של דם שלא יכול לזרום הלאה, הצטברות זאת גורמת לווריד להתנפח ולבלוט כלפי חוץ.

ורידים ברגליים הם מפגע אסתטי מכוער אשר גורם מפח נפש לנשים וגברים רבים בכל העולם, אך מעבר לאסתטיקה ורידים ברגליים עלולים להוות בעיה רפואית ולכן בעת הופעתם של הוורידים ברגליים יש לבצע בדיקה מיוחדת הנקראת דופלקס והיא זו שתקבע האם הוורידים הבולטים שהופיעו ברגליכם חייבים טיפול רפואי או לא.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד ניתן להעלים ורידים ברגליים?

קיימות מספר שיטות להעלמת ורידים כאשר חלקן מבוצעות בצורה פולשנית שבסיומה הווריד הפגום מוצא החוצה מהגוף בעוד חלקן גורמות להשמדתו של הווריד בתוך הגוף ללא כל חתך וללא כל צורך בהוצאתו של הוריד. את השיטה הטובה ביותר עבורכם כדי להשאיר להחלטת הרופא בהתאם למצבם של הוורידים הפגועים.

השיטות הנפוצות להעלמת ורידים הן:

·ניתוח הוצאת ורידים בולטים ברגליים- בעת ניתוח זה ישלוף המנתח את הוריד מתוך הרגל על ידי חתך שיבוצע לאורכו, הניתוח נחשב לבעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד אך גם עם סיכון לצלקת לאחריו. למידע מפורט יותר על הליך זה כנסו לעמוד ניתוח העלמת ורידים!

·השמדת ורידים בולטים ברגליים בעזרת לייזר- בשיטה זו למעשה לא מוציאים את הווריד החוצה אלא גורמים להשמדתו בצורה פנימית על ידי קרני לייזר שצורבות ומפרקות אותו בתוך גופכם. רוצים לדעת עוד על שיטה זו? כנסו לעמוד העלמת ורידים בלייזר!

·הוצאת ורידים ברגליים בעזרת מחט- בשיטה זו ימשך הווריד כלפי חוץ על ידי מחט מיוחדת שבקצה שלה ישנו וו אשר תפקידו לתפוס את הווריד ולמשוך אותו החוצה דרך חתך קטן שיבוצע ברגל. רוצים לקרוא מידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו? כנסו לעמוד העלמת ורידים באמצעות מחט וקראו!

·השמדת ורידים ברגליים באמצעות סקלרותרפיה- בדרך זו מושמד הווריד בתוך הרגל באמצעות חומר מטרש אשר מוזרק אליו ישירות, חומר זה ממיס את הוריד ברגע שהוא בא אתו במגע. למידע נוסף אודות שיטה זו כנסו לעמוד סקלרותרפיה וקראו!

יש לכם ורידים ברגליים? לפגישת ייעוץ והצעות מחיר מלאו את פרטיכם כאן!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול בורידים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט