חפש באתר
טיפול בוורידים
 

טיפול בוורידים

טיפול בוורידים נעשה לרוב על ידי רופא מומחה לכלי דם, הטיפול בוורידים בולטים יכול להתבצע בעקבות דרישה רפואית או אסתטית וכולל מספר שיטות שונות בהן ניתן לבצעו כגון: סקלרותרפיה, על ידי מחט מיוחדת, על ידי מכשיר לייזר ובניתוח.

בעמוד זה נסקור עבורכם את כל השיטות של טיפול בוורידים באמצעות תקצירים על כל שיטה ושיטה והפניה לעמוד מפורט יותר על שיטה שתעניין אתכם במיוחד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

טיפול בוורידים מהן האפשרויות?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן הטיפול בוורידים בולטים כולל מספר שיטות שונות אותן נסקור בפניכם מיד:

  1. סקלרותרפיה- סקלרותרפיה היא שיטה לטיפול והעלמת ורידים בולטים באמצעותו של חומר מטרש אשר מוזרק אל הוריד, חומר זה גורם לווריד הפגום להתמוסס ולהתפרק בתוך הגוף ובכך למעשה פותר את הבעיה המכוערת ללא כל צורך בחתכים, תפרים והסתכנות בצלקות. רוצים לדעת יותר על שיטה זו? כנסו עכשיו לעמוד סקלרותרפיה!
  2. ניתוח הוצאת ורידים- בהליך זה מעלימים את התופעה המכוערת על ידי הוצאתו החוצה של הווריד מהגוף באופן מידי על ידי ניתוח, במהלך הניתוח יבצע המנתח חתך לאורך הוריד ולאחר מכן ישלוף אותו החוצה. רוצים להתעמק בנושא זה? כנסו לעמוד העלמת ורידים באמצעות ניתוח וקראו!
  3. מחט- הליך כירורגי זה שולף גם הוא את הוריד באופן מידי החוצה בדומה לניתוח, אך ההבדל הוא שבהליך זה החתך הוא קטן מאד (ביחס לחתך שבניתוח), דרך החתך הקטן שיבוצע קרוב לווריד הפגום יחדיר הרופא המנתח מחט מיוחדת בעלת וו בקצה שלה שבאמצעותו ילכוד הרופא את הווריד וישלוף אותו החוצה. רוצים לקרוא בהרחבה על נושא זה? כנסו עכשיו לעמוד העלמת ורידים באמצעות מחט!
  4. מכשיר הלייזר- בטיפול זה מעלימים את התופעה המכוערת של הורידים הבולטים באמצעות קרניו החזקות של מכשיר הלייזר אשר חודרות מבעד לעור ומתמקדות על הווריד שיש להעלימו, הווריד עצמו מתפרק ומתמוסס לו במהלך הטיפול וזאת בעקבות אנרגיית החום החזקה שפולטות קרניו של מכשיר הלייזר. רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על נושא זה? כנסו לעמוד העלמת ורידים בלייזר!

מדוע בכלל מופיעים ורידים בולטים אלו?

אם ברצונכם לדעת מהי בכלל הסיבה שבעקבותיה תופעה מכוערת זו נגרמת מלכתחילה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד ורידים בולטים ולקרוא על כך בהרחבה!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בוורידים בולטים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול בוורידים בולטים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט