חפש באתר
ורידים בולטים בידיים
 

ורידים בולטים בידיים

ורידים בולטים בידיים הם תופעה המוכרת בשמה כ”דליות” ונחשבת נפוצה מאד אך בעיקר באזור הרגליים ופחות בידיים, תופעה זו היא בעיקר פגם אסתטי אך במקרים מסוימים גם בעיה רפואית אשר יש לאבחנה אצל רופא כלי דם מומחה ולהעניק לה טיפול בהקדם האפשרי.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות ורידים בולטים בידיים כגון: מהם בכלל ולמה הם מופיעים על הידיים, כיצד ניתן לטפל בתופעה זו ומדוע כה חשוב לאבחן תופעה זו מיד כשהיא מופיעה.

ורידים בולטים בידיים מהם?

ורידים בולטים בידיים הם תוצאה של ורידים פגומים באזור הידיים שמסיבה כזו או אחרת נחסמה בהם זרימת הדם, חסימה זו בווריד גורמת לדם שבו להצטבר ולנפחו להכפיל עצמו מהגודל הרגיל שלו ולבלוט כלפי חוץ.

ורידים בולטים אלו הם לא רק בעיה אסתטית בולטת לעין אלא גם בעיה רפואית בחלק מן המקרים כזו אשר מחייבת טיפול רפואי להסרתם של הוורידים הפגומים בדרך זו או אחרת, בכדי לדעת האם הבעיה אצלכם היא רפואית או רק אסתטית יש לפנות לבדיקת דופלקס אצל רופא מומחה לכלי דם אשר יאבחן את מצבכם ויגיש את המלצותיו הרפואיות.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד מטפלים בוורידים בולטים?

ובכן קיימות מספר שיטות שונות ויעילות בכדי לבצע העלמת ורידים בולטים בידיים אשר מיד נסקור בפניכם:

  • העלמת ורידים בידיים באמצעות לייזר- באמצעות שיטה זו ניתן להעלים את הורידים הבולטים בידיים בזכות קרני הלייזר העוצמתיות שמתכוונות על הורידים הפגומים וצורבות אותם עם אנרגיית החום שנפלטת מהם. רוצים לקרוא מידע נוסף אודות שיטה זו? כנסו לעמוד העלמת ורידים בלייזר וקראו!
  • העלמת ורידים בידיים באמצעות מחט-  בשיטה זו יישלף הווריד אל מחוץ לגוף באמצעות מחט מיוחדת בעלת וו מיוחד בקצה אשר מיועד לתפוס את הוריד ולמשוך אותו, את הווריד ישלוף הרופא דרך חור קטן אשר אותו יבצע בתחילת ההליך. רוצים מידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו? כנסו לעמוד העלמת ורידים באמצעות מחט!
  • העלמת ורידים בידיים באמצעות ניתוח- באמצעות ניתוח זה הוורידים הפגומים יוצאו החוצה מהגוף והבעיה תעלם לאלתר, אך הליך זה עלול להשאיר צלקות. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו עכשיו לעמוד ניתוח העלמת ורידים וקראו!
  • העלמת ורידים בידיים באמצעות סקלרותרפיה- העלמת הורידים בידיים באמצעות שיטה זו יעשו בזכות חומר מטרש אשר מוזרק אל תוך הווריד הפגום וממוסס אותו בפנים הגוף. למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד סקלרותרפיה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור טיפול העלמת ורידים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור טיפול העלמת ורידים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט