חפש באתר
ורידים בולטים
 

ורידים בולטים

ורידים בולטים הם בעיה אסתטית ורפואית נפוצה מאד המופיעה בעיקר אצל נשים אך ישנם גם גברים הסובלים ממנה , תופעה זו ניתנת לפתרון על ידי מספר שיטות אותן נסקור בפניכם בעמוד זה בנוסף להסבר מפורט על הבעיה עצמה והסיבות להופעתה.

מהם ורידים בולטים ולמה הם מופיעים?

ובכן ורידים בולטים הם תוצאה של וריד אשר פעולת הוויסות בהם נחסמה והדם שבהם הצטבר במקומות מסוימים בהם, אותה הצטברות של דם היא מה שאנו רואים כלפי חוץ כווריד בולט.

מהן הסיבות להופעתה? ובכן חלק גדול מהסובלות מתופעה זו הן נשים אשר עברו הריונות, חלק אחר של הסובלים מתופעה זו הם כתוצאה תורשתית, עודף משקל היא סיבה נוספת וגם שינויים הורמונאליים בקרב נשים וגלולות למניעת הריון (אשר בהן קיימים הורמונים נשיים).

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

כיצד ניתן לטפל בורידים בולטים?

ורידים בולטים לרוב הם רק בעיה אסתטית אך לפעמים גם רפואית אשר מחייבת פתרון, את ההבחנה ייעשה רופא כלי דם באמצעות בדיקה הנקראת דופלקס ובמידה ולא יהיה הכרח רפואי לטפל בורידים תוכלו לקבל החלטה המבוססת אך ורק על הפן האסתטי.

הטיפולים הקיימים לתופעת ורידים בולטים הם:

· סקלרותרפיה- בשיטה זו הרופא המטפל עושה שימוש בחומר מטרש אשר מוחדר אל הוריד באמצעות הזרקה ופועל להשמדתו בצורה פנימית וללא כל צורך בשליפתו החוצה, את הוריד שיושמד יחליפו ללא כל קושי ורידים אחרים בקרבת מקום. במהלך הטיפול משתמשים באמצעות מכשיר אולטראסאונד בכדי למקד את הטיפול בווריד הפגוע בלבד. ניתן לקרוא מידע מפורט ורחב יותר על נושא זה בעמוד סקלרותרפיה!

·  ניתוח הסרת ורידים- ניתוח זה למעשה שולף את הוריד ממקומו על ידי חתך הנעשה לאורכו, ניתוח זה נחשב לבעל אחוזי הצלחה גבוהים אך גם קיים סיכון שישאיר אחריו צלקת. למידע רחב ומפורט על ניתוח זה היכנסו לעמוד ניתוח העלמת ורידים והמשיכו לקרוא.

·  טיפול באמצעות מחט- בשיטה זו יבצע הרופא המטפל חתך קטנטן דרכו יחדיר מחט מיוחדת אשר בקצה שלה קיים וו, באמצעות וו זה ילכוד הרופא המטפל את הוריד הפגום וישלוף אותו החוצה. למידע נוסף על שיטה זו להעלמת ורידים בולטים כנסו לעמוד העלמת ורידים בולטים באמצעות מחט.

· טיפול בורידים באמצעות מכשיר לייזר- בשיטה זו ישתמש הרופא המטפל במכשיר הלייזר המדויק בכדי לצרוב ולהשמיד את הוריד בתוך הגוף ללא כל צורך בשליפתו החוצה וביצירת חתך בגוף. למידע רחב ומפורט על טיפול לייזר זה כנסו לעמוד העלמת ורידים באמצעות מכשיר לייזר.

יש לכם ורידים בולטים? מלאו פרטים כאן וקבלו מספר הצעות מחיר מהמומחים שלנו!
לפגישת ייעוץ והצעות מחיר עבור טיפול זה, מלאו פרטים כאן!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט