חפש באתר
השיטה הטובה ביותר להעלמת ורידים
 

השיטה הטובה ביותר להעלמת ורידים

העלמת ורידים בולטים יכולה להתבצע על ידי מספר שיטות שונות כגון: שליפת הוורידים על ידי מחט, ניתוח לשליפת הוורידים, פירוק הווריד באמצעות מכשיר לייזר והשמדת הווריד על ידי סקלרותרפיה, אבל איך נדע באיזה מהטיפולים לבחור ואיזה שיטה תהיה הכי טובה עבורנו?

בעמוד זה תמצאו סקירה מקיפה של שלשת השיטות המומלצות ביותר עם מידע מפורט על יתרונותיהם כך שתוכלו בסוף עמוד זה לדעת מהי השיטה העדיפה עליכם, כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר לכל טיפול העלמת ורידים שאנו מבצעים וזאת על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שלשת השיטות המומלצות ביותר להעלמת ורידים בולטים

  • שליפת הוורידים מהגוף על ידי מחט-  שיטה זו עושה שימוש במחט מיוחדת אשר בקצה שלה קיים וו מיוחד המיועד ללכידת הווריד הפגום ומשיכתו כלפי חוץ, הליך זה כאמור שולף את הוורידים הבולטים אל מחוץ לגוף ולכן יש לבצע חתך דרכו הם יצאו החוצה ודרכו גם המחט תחדור לפנים הגוף בכדי ללכוד את הוורידים הבעייתיים מלכתחילה, היתרון של שיטה זו הוא אחוז ההצלחה הגבוה שלה והחתך הקטן יחסית לניתוח שליפת הוורידים. החיסרון של שיטה זו הוא הסיכוי כי בסיומה תישאר צלקת באזור החתך. למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד העלמת ורידים באמצעות מחט!
  • שליפת הוורידים הבולטים מהגוף על ידי ניתוח- בהליך זה יבצע המנתח חתך לאורך הווריד הפגום דרכו הוא ישלוף אותו החוצה, הליך זה נחשב הוותיק והנפוץ ביותר מבין כל השיטות הקיימות כיום, הוא ידוע באחוזי ההצלחה הגבוהים שלו ובפתרון די יעיל לבעיה. היתרון של שיטה זו הוא אחוזי ההצלחה הגבוהים, החיסרון של שיטה זו הוא הסיכוי לצלקת שתישאר באזור החתך. למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד העלמת ורידים באמצעות ניתוח!
  • פירוק הוורידים הבולטים בתוך הגוף על ידי מכשיר הלייזר- שיטה זו גורמת לוורידים הפגומים להתפרק בתוך הגוף ללא כל צורך בחתכים ושליפתם החוצה ובכך מורידה את הסיכויים לצלקות בצורה ניכרת, במהלך הטיפול קרן הלייזר מתמקדת על הווריד הבולט ובעזרת החום והאנרגיה שהיא פולטת הווריד נצרב ומתמוסס אל תוך הגוף. היתרון שבשיטה זו הוא כאמור הסיכוי הנמוך שיישארו צלקות בתום הטיפול מכיוון ואין כל חתך, החיסרון שבשיטה זו שאחוזי ההצלחה שלו נמוכים מעט מאשר הטיפולים הקודמים וזאת מכיוון כי הוא איננו שולף את הווריד החוצה מהגוף ולעיתים בעת הטיפול מפספס הרופא המטפל את הווריד קצת וחלקים ממנו נשארים. למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד העלמת ורידים בלייזר!

הרשו לנו לתת לכם את הצעות מחיר לכל אחד מהטיפולים שאנו מבצעים להעלמת ורידים, השאירו פרטיכם כאן למטה ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהמשך!

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול העלמת ורידים!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לטיפול העלמת ורידים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט