חפש באתר
שאלות ותשובות בנושא ורידים בולטים
 

העלמת ורידים שאלות ותשובות

שאלה: מהם בכלל אותם ורידים בולטים?

תשובה: ובכן ורידים בולטים אלו הם תוצאה של חסימה שנוצרה בווריד ואשר מפריעה לדם לזרום בו, דם זה מצטבר בווריד וגורם לנפחו להתרחב ולבלוט כלפי חוץ.

שאלה: האם תופעה זו מהווה בעיה רפואית?

תשובה: כן! בעיה זו היא בעיקר בעיה אסתטית אך לעיתים גם גורמת לבעיות רפואיות כגון פקקת ורידים שמחייבות טיפול רפואי, מומלץ בחום לאבחן את התופעה ברגע שהיא צצה לראשונה בכדי לשלול כל תופעה רפואית כזו או אחרת, את אבחון זה יש לבצע אצל רופא כלי דם אשר יבצע בדיקת דופלקס שבמהלכה יוכל לתת אבחון מדויק של הבעיה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שאלה: מהם הטיפולים שניתן להעלים באמצעותם את תופעת הוורידים הבולטים?

תשובה: ובכן קיימים מספר טיפולים בכדי להעלים ולמגר את תופעה זו והם:

  • העלמת ורידים בולטים באמצעות ניתוח- בעת ניתוח זה ישלוף המנתח את הורידים הפגומים החוצה ובכך למעשה יעלים את תופעה זו, למידע אודות ניתוח זה כגון: סיכונים, אופן ביצוע, החלמה ויתרונות כנסו לעמוד העלמת ורידים באמצעות ניתוח!
  • העלמת ורידים בולטים באמצעות מחט- בשיטה זו ישלוף הרופא המטפל את הווריד הפגום החוצה מהגוף דרך חור קטן שייעשה לצד הווריד ובאמצעות מחט מיוחדת בעלת ראש וו לתפיסה מושלמת וטובה של הווריד, למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד העלמת ורידים באמצעות מחט!
  • העלמת ורידים בולטים באמצעות סקלרותרפיה- בשיטה זו משתמשים בחומר מטרש אשר מוזרק לווריד הפגום, החומר נכנס לווריד וממוסס אותו בתוך הגוף כך שהוא נעלם לחלוטין ללא כל צורך בחתכים ובשליפתו החוצה. רוצים מידע נוסף אודות טיפול זה? כנסו לעמוד סקלרותרפיה!
  • העלמת ורידים באמצעות לייזר- מכשיר הלייזר מעלים את תופעת הוורידים הבולטים על ידי צריבתם של הוורידים הפגומים ופירוקם בתוך הגוף ללא כל צורך בשליפתם החוצה, רוצים מידע נוסף אודות שיטה זו? היכנסו לעמוד העלמת ורידים בלייזר!

שאלה: האם תופעה זו יכולה לחזור על עצמה?

תשובה: כן, תופעה זו אכן יכולה לחזור על עצמה כאשר ורידים אחרים יהיו אלו שיבלטו כלפי חוץ ולא אלו שכבר טיפלתם בהם מכיוון והם לא יהיו כבר בגוף.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בורידים בולטים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול בורידים בולטים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט