חפש באתר
העלמת דליות
 

העלמת דליות

דליות היא תופעה אשר יוצרת פגם אסתטי ולפעמים גם רפואי, ברגע שתופעה זו מופיעה מומלץ בחום ללכת ולהיבדק אצל רופא מומחה לכלי דם שיאבחן את חומרת התופעה אצלכם באמצעות ביקה מיוחדת הנקראת דופלקס ויקבע האם הדליות שהופיע אצלכם הם בעיה רפואית אשר יש לטפל בה מיד או רק בעיה אסתטית שההחלטה לטפל בה נתונה לשיקולכם, בכל אופן בין אם הבעיה היא רפואית או בין אם היא אסתטית בלבד ניתן באמצעות מספר שיטות שונות של טיפולי העלמת דליות להיפטר מתופעה זו ולשפר שוב את המראה האסתטי שלכם.

בעמוד זה נסקור בפניכם מספר שיטות של העלמת דליות כגון: ניתוח, העלמת דליות באמצעות מחט, העלמת דליות באמצעות לייזר וסקלרותרפיה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

העלמת דליות שיטות קיימות

  1. העלמת דליות באמצעות ניתוח- הליך כירורגי זה הוא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר לפתרון הבעיה ואחוזי ההצלחה שלו גבוהים מאד, בהליך זה יבצע הרופא המנתח בעזרת סכין המנתחים חתך אשר יהיה צמוד לווריד הפגום ולאחר מכן ישלוף אותו דרך אותו חתך. למידע מפורט ורחב יותר בנושא זה, אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד העלמת ורידים באמצעות ניתוח ולקרוא!
  2. העלמת דליות באמצעות סקלרותרפיה- הליך זה הוא פנימי ומתבצע על ידי חומר מטרש אשר מוזרק אל הוריד על ידי מחט דקה וכאשר חומר זה מתחיל לפעול הוא למעשה ממיס ומפרק את הווריד באופן פנימי ללא כל צורך בחתכים ושליפתו החוצה מהגוף. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו עכשיו לעמוד סקלרותרפיה!
  3. העלמת דליות באמצעות לייזר- בשיטה זו מכשיר הלייזר מעלים את הדליות באמצעות קרניו החזקות אשר חודרות מבעד לעור ופוגעות ישירות בווריד הפגום, לאחר שהקרניים פוגעות בווריד אנרגיית החום אשר נפלטת מהן מתחילה למוסס את הווריד הפגום בתוך הגוף ללא כל צורך בחתכים ושליפתו החוצה. למידע רחב ומפורט יותר על שיטת ביצוע זו, היכנסו לעמוד העלמת ורידים בלייזר וקראו!
  4. העלמת דליות באמצעות מחט- הליך זה הוא כירורגי בו מבצע הרופא מעין חור קטן לצד הווריד ודרכו מחדיר מחט קטנה אשר בקצה שלה קיים וו קטן שמיועד לתפוס את הווריד ולמשוך אותו החוצה דרך החור. למידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו, אנו מזמינם אתכם להיכנס לעמוד העלמת ורידים באמצעות מחט!

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור טיפול העלמת ורידים? רוצים לקבוע פגישת ייעוץ עם המומחים שלנו? מלאו את פרטיכם באחת מתיבות הפרטים שנמצאות בעמוד זה ונציגינו יחזרו אליכם במהרה!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור טיפול העלמת דליות!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת להעלמת דליות!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט