חפש באתר
דליות ברגליים
 

דליות ברגליים

דליות ברגלים הן תופעה נפוצה מאד המופיעה בעיקר בקרב המין הנשי, הסימנים החיצוניים של תופעה זו הם הופעתם של ורידים בולטים אשר גורמים לפגם אסתטי ולעיתים גם לבעיה רפואית המחייבת טיפול.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות דליות ברגלים כגון: מהן בכלל הדליות, מדוע הן מופיעות וכיצד ניתן להעלימן.

מהן בכלל דליות ברגליים?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן דליות ברגליים היא תופעה נפוצה מאד אשר מופיעה בעיקר אצל נשים אך לא רק, תופעה זו מאופיינת בוורידים בולטים אשר גורמים למראה לא אסתטי ולעיתים אף מהווים בעיה רפואית אשר יש לפתור אותה בכדי להימנע מהסתבכות. ברגע שמופיעים אותם ורידים בולטים יש לגשת לרופא כלי דם אשר יבדוק את התופעה באמצעות מכשיר הנקרא דופלקס ובעזרתו יאבחן האם הבעיה היא רפואית או רק אסתטית ולא מחייבת טיפול דחוף.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מדוע בכלל מופיעה תופעה זאת?

ובכן הסיבה להופעתם של ורידים בולטים אלו היא חסימה פנימית שמתרחשת בתוכם ומונעת בכך מהדם לזרום הלאה, באזור מצטברת כמות דם אשר גורמת לווריד להתרחב ולבלוט החוצה מהגוף.

כיצד מעלימים דליות ברגליים?

קיימים מספר טיפולים אשר באמצעותם ניתן להעלים דליות ברגליים ואותם נסקור בפניכם מיד:

  1. סקלרותרפיהשיטה זו עושה שימוש בחומר מטרש אשר מוזרק אל תוך הווריד החסום ומפרק אותו בתוך הגוף, לאחר הפירוק הווריד מתפנה בצורה טבעית דרך ההפרשות ותופעת הדליות נעלמת. רוצים לדעת מידע נוסף ומפורט יותר על שיטה זו? כנסו לעמוד סקלרותרפיה וקראו!
  2. ניתוח העלמת ורידים- בשיטה זו ישתמש הרופא בסכין מנתחים בכדי לבצע חתך לאורך הווריד ולאחר מכן ישלוף אותו החוצה, לאחר מכן יסגור את החתך ותופעת הורידים הבולטים תעלם כלא הייתה. למידע נוסף ומפורט יותר על ניתוח זה היכנסו לעמוד ניתוח העלמת ורידים!
  3. העלמת ורידים באמצעות מחט- באמצעות שיטה זו שולפים את הוורידים הבולטים החוצה מהגוף באמצעות מחט קטנה ומיוחדת בעלת ראש וו, את המחט מחדיר הרופא דרך חתך קטנטן שהוא יבצע סמוך אל הווריד ומשם גם ימשוך אותו החוצה. למידע נוסף ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו עכשיו לעמוד העלמת ורידים באמצעות מחט!
  4. העלמת ורידים בלייזר- בשיטה זו מכשיר הלייזר מעלים את הוורידים באמצעות קרניו החזקות שחודרות את שכבות העור ופוגעות ישירות בווריד הפגום, האנרגיה החזקה שמופקת מהקרניים הורסת את הווריד וממוססת אותו בתוך הגוף. למידע מפורט אודות שיטה זו הנכם מוזמנים לעמוד העלמת ורידים בלייזר!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להעלמת ורידים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להעלמת ורידים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט