מהם טיפולי האסתטיקה המובילים לשנת 2018

טיפולי האסתטיקה, כבר אינם זרים לעולם ולמעשה, מעטים האנשים שטרם עברו טיפול אחד או שניים לפחות או חולמים על טיפול כזה או אחר. מבחר הטיפולים כה רחב עד שניתן למצוא טיפול לכל בעיה או צורך. בחלק המקרים, הטיפולים מוצעים על ידי רופאים מומחים ובמקרים אחרים, על ידי אלו שעברו הכשרה לכך. כך או אחרת וכבר בפתיח מאמר זה, נמליץ תמיד לבחור במומחה הטוב ביותר בעל הניסיון הרב ביותר, וזאת על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עם מינימום סיכון.

מטפלים ומטופלים

כפי שצוין, חלק מהטיפולים האסתטיים מוצעים על ידי מי שעבר הכשרה ולאו דווקא רופאים. בין טיפולים אלו ניתן למצוא טיפולי פנים מיוחדים וכאלו שרק קוסמטיקאיות יכולות או מוסמכות לבצע, כגון הסרת שיער, איפור קבוע, ועוד טיפולים רבים. כאשר ניגשים לביצוע טיפול אצל הקוסמטיקאית, בררו האם היא אכן מוכשרת לביצוע טיפול זה, האם יש באמתחתה ציוד לקוסמטיקאיות המתאים לטיפול והאם יש לה ניסיון או הכשרה.

טיפול הקפאת שומנים

טיפול אסתטי מוביל, התופס תאוצה אדירה בזמן האחרון הוא טיפול הקפאת השומנים בקור והוא מסתמן כטיפול הפופולארי ביותר והבטוח ביותר להמסת השומן – ולא, לא מדובר בטיפול פולשני או מכאיב. למעשה, מדובר בסוג של פרדוקס, שכן המסת השומן מתבצעת דווקא בקור ולא בחום או בזיעה. טיפול זה מבוסס על תגלית מדעית הגורסת כי תאי השומן התת עוריים רגישים לקור בצורה יותר גבוהה מאשר כל רקמה אחרת בגוף האדם ולכן הם נהרסים בקלות תחת קור המופעל עליהם. על מנת לבצע את הטיפול, מחברים את זרוע המכשיר הייעודי בוואקום וכך האזור מקורר בהדרגתיות. תוך כדי, מתפרקת שכבת השומן המצויה תחת העור, השומן מופרש החוצה מהגוף באמצעות מערכות הדם והלימפה וכל זה בתוך כחודש וחצי. כל אחד ואחת, בהתאם למצב הנתון והספציפי, יעברו את מספר הטיפולים הנדרש על מנת להגיע לתוצאה מיטבית. לסיכום, ישנם לא מעט טיפולי אסתטיקה קיימים בעולם ובין אלו המסת השומן בקור. כל אחד ואחת, יוכל למצוא בקלות את הטיפול המתאים לו ולהצליח לשפר את רמת חייו ובמיוחד את הרגשתו באשר לגופו שלו. הקפידו על טיפולים אצל המומחים לכך ואלו שאכן מוכשרים לבצע את הטיפולים הללו. אין ספק כי עלויות הטיפולים גבוהות יותר אצל המומחים אך לא כדאי "לשחק ולחסוך" על גופנו ולעיתים הנזק עלול להיות גדול מאוד ולעלות ביוקר.
טיפולי אסתטיקה ניתוחים פלסטיים
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט