חפש באתר
למה לעשות טיפול שכזה בחורף
 

למה כדאי לעשות טיפול הסרת שיער בחור?

רוב טיפולי הסרת השיער מבצעים את פעולת ההסרה על ידי השמדת זקיקי השיער, הדרך אל אותם זקיקים תהיה לרוב באמצעות קרני לייזר או אלומות אור חזקות אשר נתפסות על מלנין השערה ויורדות דרכה עד לזקיק שם מחממות אותו עד כדי השמדה שלו, פעולות אלו גורמות לעור לרגישות מסוימת והוא הופך לזמן מה לאחר הטיפול לפגיע ורגיש יותר.

בעמוד זה נסביר לכם מדוע לא מומלץ לבצע טיפול זה בקיץ אלא לדחות אותו לחורף, נסביר מדוע העור הופך לרגיש ואת היתרונות של טיפול להסרת שיער חורפי, כמו כן על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לכל אחד מטיפולי הסרת השיער אשר אנו מבצעים.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

למה כדאי לבצע טיפול הסרת שיער דווקא בחורף?

ובכן טיפול הסרת שיער לרוב מתבצע באמצעות מכשיר הלייזר או מכשיר הפולט אלומות אור חזקות, שני סוגים אלו של מכשירים עושים את אותה סוג של עבודה שניהם חודרים אל זקיק השערה ומשמידים אותו לאחר שננעלו על המלנין וירדו דרכו עד לזקיק עצמו, הליך זה גורם לעור באזור הטיפול ולהגנה הטבעית שיש לעור להיפגע מעט (לעיתים אפילו יש עדויות חיצוניות לפגיעה זו כגון: אדמומיות, נפיחות וכ”ו…) ובעקבות כך להפוך לרגיש יותר ופחות עמיד בפני קרני ה-UV של השמש, לכן כל חשיפה לשמש, אפילו הקצרה ביותר עלולה לסכן את העור בצורה משמעותית ולגרום לתופעות לוואי שונות.

בעקבות כך הזמן הטוב ביותר להתחיל בסדרת טיפולי הסרת השיער היא עונת הסתיו ולגלוש עד לסיום החורף ככה שכשהקיץ יחזור תוכלו לחשוף את גופכם החלק והיפה בחוף הים.

כיצד למצוא טיפול הסרת שיער במחיר טוב

טיפולי הסרת השיער השונים הפכו בשני העשורים האחרונים לפופולאריים מאד בארץ ובעקבות כך גם צצו אין ספור מכונים ומרפאות אסתטיקה אשר מציעים את כל השיטות השונות והמכשירים הקיימים לביצוע טיפול זה, מצב זה משחק לטובת הצרכן מכיוון כי חברות אלו מתחרות על כל אחד ואחד מכם וכמו בכל תחום אחר בעולם בו יש תחרות ניתן למצוא מבצעים ומחירים אטרקטיביים במיוחד, לכן מומלץ בחום לבצע חקר שוק מקיף ומעמיק בו תבחנו את המחירים של כל מכוני הסרת השיער שקיימים באזור מגוריכם, אתם תופתעו לראות כמה כסף ניתן לחסוך בצורה זו.

הרשו לנו לתת לכם גם הצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע טיפול הסרת שיער אצל טובי המכונים אשר עובדים עמנו, השאירו פרטיכם כאן בתיבה למטה ונציג מטעמנו יחזור אליכם במהרה!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול הסרת שיער!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול הסרת שיער!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט