חפש באתר
שאלות ותשובות בנושא
 

הסרת שיער שאלות ותשובות נפוצות

שאלה: האם טיפול הסרת שיער מחזיק מעמד לצמיתות?

תשובה: לא! לא קיים עדיין שום טיפול להסרת שיער אשר מבטיח את העלמת השיער לחלוטין ולצמיתות, אך רוב הטיפולים מצליחים לדלל אותו בצורה מאד משמעותית שתראה תוצאות טובות.

שאלה: כיצד ניתן למקסם את טיפול הסרת השיער (לא משנה באיזה מכשיר הוא התבצע)?

תשובה: טיפול הסרת השיער לרוב ישאיר בסיומו פלומות שיער אשר עדיין יצמחו באזור הטיפול, באמצעות טיפול משלים הסרת שיער אפילציה ניתן להעלים גם את שיער זה ולמקסם את תוצאות הטיפול.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

שאלה: למה לפני כל טיפול יש לבצע גילוח יסודי של אזור הטיפול?

תשובה: ובכן בזמן הטיפול המכשירים השונים מתבייתים על מלנין השערה ודרכו יורדים עד לזקיק השערה שם משמידים אותו באמצעות חימומו וכאשר השערה ארוכה ונמצאת מחוץ לעור קיימת הסכנה כי קרני הלייזר או גלי האור ינעלו על המלנין מחוץ לגוף ואז בניסיון החדירה פנימה אל עבר הזקיק הם ייעצרו על העור ויגרמו לכוויה שעלולה לגרום גם לצלקת לאחר מכן.

שאלה: מהן השיטות הפופולאריות והמומלצות ביותר לבצע טיפול הסרת שיער?

תשובה: ובכן קיימות מספר שיטות פופולאריות במיוחד לביצוע טיפול זה והן:

  • הסרת שיער בלייזר- בין כל השיטות הליך זה הוא הפופולארי והמוכר ביותר כיום בשוק, למידע אודות טיפול זה היכנסו לעמוד הסרת שיער בלייזר!
  • הסרת שיער באמצעות מכשיר IPL שיטה נפוצה זו עושה שימוש בגלי אור מיוחדים אשר פוגעים במלנין השערה ויורדים דרכו עד לזקיק. למידע אודות שיטה זו היכנסו לעמוד הסרת שיער IPL!
  • הסרת שיער באמצעות מכשיר SHR מכשיר זה זהה כמעט לחלוטין למכשיר ה- IPL רק ה- SHR עובד על עוצמות נמוכות יותר של גלי האור ובכך מאפשר טיפול נוח יותר עם פחות כאבים ותחושות לא נעימות של צריבה, למידע על מכשיר זה היכנסו לעמוד הסרת שיער SHR!
  • הסרת שיער אפילציה- טיפול זה לרוב נחשב כטיפול משלים או כטיפול לאזורים קטנים, בטיפול זה משיגים את התוצאות הטובות ביותר אך הוא מתבצע באופן פרטני על גבי כל שערה ושערה ולכן לא מתאים לאזורים גדולים. למידע על טיפול זה כנסו לעמוד אפילציה!

שאלה: האם טיפול הסרת שיער כואב?

תשובה: טיפול הסרת שיער לרוב יגרום לתחושות צריבה ואי נוחות מסוימים שחלק מהאנשים יגדיר ככואב וחלק רק כמציק, בכל אופן קיימים הבדלים ברמות הצריבה ותחושות האי נעימות בין המכשירים השונים כאשר מכשיר ה- SHR נחשב לעדין ביותר מבין המכשירים וזאת בזכות גלי האור החלשים יותר שהוא מקרין.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור טיפול הסרת שיער!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור טיפול הסרת שיער!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט