חפש באתר
טיפולי הסרה של שיער לנשים
 

הסרת שיער לנשים כל השיטות

הסרת שיער לנשים שונה באופן עוצמתה, מספר הטיפולים ואזורי ההסרה של השיער מזו של גברים אך לא שונה באופן הביצוע כאשר אותם המכשירים (אותם נסקור בפניכן מיד) המשמשים אותנו להסיר שיער אצל גברים גם משמשים להסרת שיער אצל נשים.

בעמוד זה נסקור בפניכן את המכשירים המומלצים שלנו לביצוע הסרת שיער כגון: הסרת שיער באמצעות מכשיר ה-SHR, מכשיר ה- IPL, מכשיר לייזר, אפילציה ומכשיר 4MP.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הסרת שיער לנשים מהם המכשירים?

אז כמו שכבר ציינו קודם לכן המכשירים איתם מבצעים הסרת שיער לנשים הם אותם מכשירים שאיתם נבצע גם את הטיפול עבור גברים וההבדלים בין המינים יהיו בעוצמת הטיפול (בעקבות צפיפותו ועוביו של השיער), מספר הטיפולים ואזורי ההסרה של השיער.

הסרת שיער באמצעות מכשיר לייזר- מכשיר הלייזר הפך בשנים האחרונות לטיפול הסרת השיער המבוקש ביותר בשוק בזכות תוצאותיו האיכותיות, בשוק קיימים מספר מכשירי לייזר אשר כל אחד מהם מיועד לסוג שונה של עור ושיער. למידע רחב ומפורט יותר על הסרת שיער בשיטה זו היכנסו לעמוד הסרת שיער בלייזר!

הסרת שיער באמצעות מכשיר SHRמכשיר זה מבצע את הסרת השיער על ידי שימוש בקרני אור אשר חודרות אל שורש השערה דרך המלנין, שיטה זו גם ידועה בתור השיטה עם תחושות הכאב והצריבה הנמוכות ביותר מבין שאר המכשירים וזאת בזכות עוצמה נמוכה מאד של גלי האור בהם עושה שימוש המכשיר. רוצים לקרוא מידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו? אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסרת שיער SHR!

הסרת שיער באפילציה- שיטה זו היא אולי היעילה ביותר להסרת שיער אך לא מתאימה לשטח רחב מכיוון שבשיטה זו הסרת השיער מתבצעת באופן פרטני לכל שערה ושערה ולכן הטיפול נמשך זמן רב. שיטה זו מתאימה בעיקר לאזורים קטנים לדוגמא: אזור השפם ופאות. כמו כן אפילציה מתאימה גם כטיפול משלים לאחר הסרת שיער באמצעות אחד המכשירים שציינו קודם לכן. רוצים מידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו? כנסו עכשיו לעמוד אפילציה וקראו!

הסרת שיער באמצעות מכשיר IPLהסרת שיער באמצעות מכשיר זה דומה מאד למכשיר ה-SHR כאשר שניהם עושים שימוש בגלי אור, ההבדל הוא בעוצמה כאשר מכשיר ה-SHR הוא עדין יותר בכדי להבטיח טיפול חסר כאבים וצריבות בעוד עוצמתו של מכשיר ה- IPL גבוה ופחות נעימה אמנם ממקבילה אך מבטיחה גם תוצאות במספר מועט יותר של טיפולים. למידע אודות מכשיר זה היכנסו עכשיו לעמוד הסרת שיער IPL!

הסרת שיער באמצעות מכשיר 4MPמכשיר זה הינו בעל שלוש עוצמות אשר ניתנות לכיוון ובכך להתאים עצמו למגוון סוגים של עור ושיער. רוצים לקרוא על מכשיר זה? היכנסו לעמוד הסרת שיער 4MP!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול הסרת שיער!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול הסרת שיער!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט