חפש באתר
הסרה של שיער לגברים
 

הסרת שיער לגברים - מגוון שיטות!

הסרת שיער לגברים הוא טיפול אסתטי אשר תפס תאוצה בשנים האחרונות כאשר בכל שנה עשרות אלפי גברים בכל רחבי הארץ ניגשים למכונים ומסירים שיער לא רצוי מגופם, הסרת שיער לגברים לא מתבצעת במכשירים שונים מאלו של נשים וההבדל היחידי שקיים בין גברים לנשים בטיפול זה הוא בתדירותו, עוצמתו ובאזורי הטיפול שמשתנים מן הסתם בין נשים לגברים.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות טיפול הסרת שיער לגברים כגון: מהו ההבדל בטיפול הסרת שיער בין גברים ונשים, מדוע יש בכלל הבדל בין המינים, מהם האזורים הנפוצים ביותר להסרת שיער אצל גברים, וסקירה קצרה של המכשירים המומלצים להסרת שיער.

מהם ההבדלים בטיפול זה בין גברים ונשים ומדוע בכלל קיים הבדל?

ובכן ההבדלים שקיימים בין גברים ונשים בטיפול זה הם בעיקר באופן הביצוע ולא בשיטה, כלומר המכשירים שמבצעים את פעולת ההסרה של השיער הם זהים לשני המינים ומה שבעצם משתנה זוהי עוצמתו של הטיפול, תדירותו והאזורים המטופלים.

למה בכלל קיים הבדל בטיפול הסרת שיער בין גברים לנשים? בטיפול הסרת שיער קיימת חשיבות רבה לעובי השיער, לצפיפותו ולגוון שלו, ככל שהשיער עבה וצפוף יותר ככה פעולת ההסרה של המכשירים השונים הופכת לקשה יותר. גברים כדרך טבע בעלי שיער עבה וצפוף יותר על גופם מאשר זה של הנשים ולכן תדירות הטיפולים ועוצמתם תהיה שונה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם השיטות הפופולאריות ביותר להסרת שיער

הסרת שיער בלייזר- שיטה זו היא הפופולארית והנפוצה ביותר כיום להסרת שיער לא רצוי, בדרך זו הסרת השיער מתבצעת על ידי קרני לייזר אשר ננעלות על מלנין השערה ויורדות עד לזקיק ומשמידות אותו. למידע מפורט יותר כגון: מי מתאים לטיפול זה, כיצד ההליך מתבצע ועוד… אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסרת שיער בלייזר ולקרוא!

הסרת שיער באמצעות מכשיר IPLשיטה זו עושה שימוש בקרני אור אשר חודרים לשערה דרך המלנין עד אשר מגיעים לזקיק ומשמידים אותו, הסרת שיער בשיטה זו זולה יותר מזו של הלייזר ולכן במקרים רבים מעדיפים אותה על פני טיפול הלייזר. רוצים לקרוא מידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו? כנסו לעמוד הסרת שיער באמצעות מכשיר IPL וקראו!

הסרת שיער אפילציה- אפילציה היא שיטה בה כל שערה ושערה מטופלת באופן פרטני על ידי החדרת מחט מיוחדת המשדרת פולס אנרגיה שמחמם את הנימים המזינים את הזקיק וגורמים למותם ובכך גם להשמדתו של הזקיק, שיטה זו נחשבת בין האפקטיביות ביותר שקיימות בתחום אך בעקבות אופן ביצועה לא מיועדת לאזורים רחבים אלא לקטנים כגון: שפם, גבות, פאות וכ”ו…. למידע נוסף על שיטה זו, היכנסו לעמוד אפילציה וקראו!

הסרת שיער באמצעות מכשיר SHRהסרת שיער באמצעות מכשיר SHR זהה לזו במכשיר IPL  למעט עוצמתם הנמוכה יותר של גלי האור הנפלטים ממכשיר זה, העוצמה הנמוכה של גלי האור גורמת לטיפול להיות נטול כאבים וצריבות עבור המטופל, אך יחד עם זאת גם כמות הטיפולים הנדרשים עולים. למידע נוסף על נושא זה היכנסו לעמוד הסרת שיער באמצעות מכשיר SHR וקראו!

לקריאה על שיטות נוספות אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסרת שיער!

מהם האזורים הנפוצים ביותר להסרת שיער אצל גברים

אלו הם האזורים הנפוצים ביותר להורדת שיער בקרב גברים.

  • הגב- גברים רבים סובלים משיער לא רצוי על גבם, מצב זה גורם למראה לא אסתטי אשר גורם להם מפח נפש ואי נעימות. באמצעות אחד מטיפולי הסרת השיער יכולים גברים אלו ליהנות ממראה אסתטי ונקי יותר של גבם.
  • הכתפיים- מראה השיער שגדל על הכתפיים של חלק מהגברים הוא מראה לא אסתטי אשר גורם למפח נפש, בזכות אחת משיטות הסרת שיער ניתן להשיג מראה חלק ואסתטי.
  • תנוך האוזניים- גברים רבים סובלים משיער אשר גודל בתנוך האוזניים וגורם להם לפגם אסתטי בולט לעין, באמצעות חלק מהשיטות להסרת שיער ניתן להעלים שיער זה.
  • אזור החזה והבטן- שיער הגדל על אזור החזה והבטן הוא מראה נפוץ אצל רוב הגברים, בעזרת הסרת שיער ניתן להגיע למראה נקי וחלק.
  • הישבן- שערות על אזור הישבן הם מראה נפוץ אצל חלק גדול מהגברים, גם בשיער זה ניתן לטפל ולהסיר באמצעות טיפולי הסרת שיער.
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור הסרת שיער!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור הסרת שיער!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט