חפש באתר
הסרה של שיער מהפנים
 

הסרת שיער בפנים - כל השיטות

שיער לא רצוי באזור הפנים הוא בעייתם של נשים וגברים רבים מכל העולם, בניגוד לשיער בלתי רצוי באזורים אחרים כגון: הגב, הכתפיים, החזה, הרגליים וכ”ו.. שיער לא רצוי זה הוא פגם אסתטי בולט לעין מכיוון ולא ניתן להסתירו מתחת לחולצה או למכנסיים ארוכים, אז מה עושים? ובכן בכדי להילחם בבעיה זו מומלץ לבצע טיפול הסרת שיער בפנים באמצעות אחת מהשיטות המקובלות והטובות שנציג בפניכם בהמשך המאמר.

שיטות בהן ניתן לבצע הסרת שיער בפנים:

הסרת שיער בפנים באמצעות מכשיר לייזר- אחת השיטות הטובות והפופולאריות ביותר כיום להסרת שיער מתבצעת באמצעות מכשיר הלייזר, בשיטה זו קיימים מספר מכשירים שונים אשר כל אחד מהם מתאים לסוג עור, סוג שיער ואזור טיפול שונה, רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו? כנסו לעמוד הסרת שיער בלייזר וקראו.

הסרת שיער בפנים באמצעות טכנולוגיית SHRבאמצעות טכנולוגיה זו ניתן לבצע הסרת שיער מאזור הפנים מבלי לחוש את הכאבים ותחושות הצריבה האופייניות לשיטות הסרת שיער אחרות ובזכות כך הפכה שיטת ה-SHR לאחת הפופולאריות שקיימות היום להסרת שיער מאזור הפנים. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסרת שיער SHR ולהמשיך לקרוא!

הסרת שיער בפנים באמצעות טכנולוגיית IPLשיטה זו היא אחת המוכרת ביותר בתחום הסרת השיער ומזכירה מאד את שיטת ה-SHR אותה הזכרנו קודם לכן אלא שה-IPL פחות עדינה ומשתמשת באנרגיה חזקה יותר בכדי לחדור אל מלנין השערה ולפגוע בה. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסרת שיער IPL ולקרוא.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הסרת שיער בפנים באמצעות אינפרא אדום- מכשיר וותיק זה הוא למעשה סוג של מכשיר לייזר אשר מחזיק בכמה יתרונות על שאר המכשירים, רוצים לדעת מהם יתרונות אלו? כנסו עכשיו לעמוד הסרת שיער באינפרא אדום וקראו.

הסרת שיער מאזור הפנים באמצעות אפילציה- אפילציה היא השיטה הכי יעילה וטובה להסרת שיער אך מתאימה בעיקר לאזורים קטנים כגון השפם או הפאות וזאת מכיוון כי הסרת השיער מתבצעת על כל שערה ושערה באופן נפרד ולכן קצב ההתקדמות איטי אך יעיל מאד, כמו כן שיטה זו טובה לטיפול משלים לאחר הסרת שיער באחד המכשירים שציינו קודם לכן. רוצים לקרוא מידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו? כנסו עכשיו לעמוד אפילציה!

הסרת שיער מאזור הפנים באמצעות מכשיר 4MPמכשיר זה ידוע בעיקר בזכות יכולותיו לשנות את עוצמת האור שבזכותה הוא פוגע ומשמיד את השערות ובכך להתאים למגוון רחב של סוגי עור וסוגי שיער. רוצים לדעת מידע נוסף על מכשיר זה? כנסו עכשיו לעמוד הסרת שיער עם מכשיר 4MP וקראו.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור הסרת שיער מאזור הפנים!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור הסרת שיער מאזור הפנים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט