חפש באתר
הסרה של שיער במפשעה
 

הסרת שיער במפשעה באמצעות מכשירים שונים

הסרת שיער במפשעה היא עניין שבשגרה עבור נשים וגברים רבים אשר רמת הטיפוח של האזור חשובה להם מאד, אחת לשבוע שבועיים יש לקצוץ את השיער ולעצבו בכדי שלא ייווצר מראה לא אסתטי ופרוע, אך ישנם גם כאלו אשר בוחרים במראה חלק ונקי מקצוות של שיער ואז עבודת התחזוק כבר מחייבת זמנים קרובים יותר בין גילוח לגילוח, באמצעות טיפול הסרת שיער תוכלו להיפטר מעבודת התחזוק וליהנות בכל זאת ממראה חלק ונקי במפשעות.

בעמוד הסרת שיער במפשעה נביא בפניכם מידע אודות טיפולי הסרת השיער השונים שיגרמו לכם ליהנות ממראה חלק לאורך זמן ממושך ללא כל צורך בגילוח או קיצוץ שיער המפשעה, כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעות מחיר אטרקטיביות ואף לקבוע תור לפגישת ייעוץ אצל אחד מהמכונים המובילים בתחום על ידי השארת פרטיכם באזורים המיועדים לכך בעמוד זה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם השיטות להסרת שיער במפשעה לזמן ממושך?

  • הסרת שיער במפשעה על ידי מכשיר ה- IPL שיטה זו של הסרת שיער נעשית על ידי מכשיר מיוחד אשר פולט גלי אור מיוחדים שיחדרו מבעד לעור, יפגעו בזקיק השערה וישמידו אותו, למידע נוסף על שיטה זו היכנסו לעמוד הסרת שיער IPL!
  • הסרת שיער מהמפשעה על ידי מכשיר הלייזר- את מכשיר הלייזר כולם כבר מכירים בתחום הסרת השיער, שמו הולך לפניו כאשר הוא הפך להיות הטיפול הפופולארי ביותר בעולם להסרת שיער, מכשיר זה משתמש בקרני הלייזר שהוא מפיק בכדי לפגוע בזקיקי השערות ולהשמידם. למידע נוסף על מכשיר זה היכנסו לעמוד הסרת שיער בלייזר!
  • הסרת שיער במפשעה על ידי מכשיר ה- SHRבדומה למכשיר ה- IPL גם מכשיר זה עושה שימוש בגלי אור בכדי לפגוע, לחדור ולהשמיד את זקיקי השיער, אך ההבדל בין השניים נמצא בעוצמות גלי האור שבמכשיר ה-IPL גבוהות יותר מזה של מכשיר ה- SHR ולכן גורמות לתחושות כאב וצריבה חזקות יותר, מכשיר ה- SHR ידוע ככזה שעוצמותיו הנמוכות מאפשרות טיפול עדין וקל יותר מבחינת תחושות. למידע נוסף על מכשיר זה כגון היתרונות, החסרונות, הסיכונים ועוד… כנסו לעמוד הסרת שיער SHR!
  • הסרת שיער מהמפשעה על ידי אפילציה- שיטה זו נחשבת לאפקטיבית ביותר בהסרת שיער לאורך זמן ממושך, אופן הביצוע שלה הוא על ידי החדרת מחט חשמלית אל כל זקיק וזקיק שם החשמל יותר חום אשר ממית את הנימים שמזינים את השיער והזקיק מושמד, אך לשיטה זו גם חיסרון גדול ומשמעותי אשר גורם לה להיות בעיקר מתאימה לאזורים קטנים כמו לדוגמא אזור השפם, הגבות וכמובן גם הסרת שיער במפשעות. למידע נוסף אודות שיטה זו ועל היתרונות והחסרונות שיש לה היכנסו לעמוד אפילציה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת לטיפול הסרת שיער במפשעה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול הסרת שיער במפשעה!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט