חפש באתר
הסרה של שיער מהישבן
 

הסרת שיער בישבן

טיפול זה בדרך כלל מיועד עבור גברים אשר להם ישבן שעיר ורוצים לשפר את המראה לאסתטי, חלק ונקי יותר, בדיוק לשם כך קיים טיפול הסרת שיער בישבן אשר ידלל באופן משמעותי את כמות השיער ובשילוב יחד עם אפילציה אף יכול להעניק תוצאות של מראה חלק לזמן ממושך.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות טיפול הסרת שיער בישבן כגון: מהן השיטות המוצעות להסרת שיער באזור זה, כיצד ניתן להשלים את הטיפול ובכך למקסם את תוצאותיו ועוד… כמו כן תוכלו גם לקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד לטיפול הסרת שיער בישבן על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהן השיטות לטיפול הסרת שיער בישבן?

ובכן קיימות מספר שיטות להסרה ודילול השיער בישבן והן:

  • הסרת שיער בישבן באמצעות מכשיר הלייזר- הסרת השיער באמצעות מכשיר הלייזר הפכה בשנים האחרונות לשיטה הנפוצה והפופולארית ביותר מבין כל השיטות הקיימות בשוק, באמצעות שיטה זו יוסר השיער מאזור הישבן כאשר קרן הלייזר תינעל על המלנין של השערות ותרד דרכם עד לזקיק שם תשמיד אותו באמצעות החום הרב שהיא מפיקה. למידע נוסף אודות מכשיר זה היכנסו לעמוד הסרת שיער בלייזר!
  • הסרת שיער בישבן באמצעות מכשיר ה- IPLובכן גם טיפול זה נחשב לפופולארי ונפוץ מאד בתחום הסרת השיער כאשר את פעולת ההסרה הוא מבצע פחות או יותר באותה דרך של מכשיר הלייזר רק שבמקום קרן הלייזר יהיו אלו גלי אור מיוחדים שינעלו על מלנין השערה וירדו דרכו אל הזקיק. למידע אודות מכשיר זה היכנסו לעמוד הסרת שיער באמצעות מכשיר IPL!
  •  הסרת שיער בישבן באמצעות מכשיר ה-SHRמכשיר זה הוא אחיו התאום של מכשיר ה- IPL כאשר ההבדל ביניהם הוא עוצמתם של גלי האור שאצל מכשיר ה- SHR נמוכים יותר ולכן מאפשרים טיפול נוח ופחות כואב למטופל. למידע נוסף אודות מכשיר זה היכנסו לעמוד הסרת שיער באמצעות מכשיר SHR!

כיצד ניתן באמצעות טיפול משלים למקסם את התוצאה הסופית?

ובכן לאחר רוב טיפולי הסרת השיער בכל אזור ואזור בגוף סביר להניח כי יישארו פה ושם כמה שערות שהצליחו לשרוד את הטיפול ולהמשיך ולצמוח על גבי העור, באמצעות טיפול אפילציה ניתן למקסם את תוצאות הטיפול הראשוני וליצור מראה חלק.

מהי בדיוק אפילציה? ובכן אפילציה היא שיטה להסרת שיער המיועדת לאזורים קטנים או כטיפול משלים לאחר לייזר או כל מכשיר אחר, בשיטה זו תוחדר מחט חשמלית ומיוחדת אל עבר כל זקיק וזקיק של שערה שם היא תשמיד את הנימים המזינים את הזקיק באמצעות מספר פולסים חשמליים, שיטה זו נחשבת ליעילה ביותר שקיימת בתחום הסרת השיער אך מטבע הדברים איננה מתאימה לטיפול באזורים רחבים כגון הישבן ולכן משמשת רק כטיפול משלים או טיפול לאזורים קטנים כגון השפם, גבות והפאות. למידע נוסף אודות שיטה זו היכנסו לעמוד אפילציה!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול הסרת שיער מהישבן!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול הסרת שיער מהישבן!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט