חפש באתר
הסרה של שיער בגב
 

הסרת שיער בגב כיצד מתבצעת?

קיימים לא מעט אנשים אשר גבם מלא בשיער עבה ומקורזל אשר יוצר מעין מראה של מרבד על הגב, כיום קיימים מספר טיפולים שונים אשר בעזרתם יכולים אנשים אלו לבצע טיפול הסרת שיער בגב ללא כל קושי ועם תוצאות איכותיות.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות טיפולי הסרת שיער בגב כגון: מהם טיפולים אלו בכלל וכיצד הם מתבצעים, מה ייחודו של כל טיפול ועוד… כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר משתלמת עבור טיפול הסרת שיער בגב מהמכונים הטובים ביותר שקיימים כיום בשוק.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם הטיפולים הקיימים להסרת שיער בגב?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן קיימים מספר טיפולים שונים לביצוע הסרת שיער בגב והם:

  • הסרת שיער בגב באמצעות לייזר-שיטה זו להסרת שיער עודף מהגב היא הפופולארית והמוכרת ביותר והיא מתבצעת על ידי מכשיר הלייזר אשר למעשה עושה שימוש בקרניו בכדי לחדור למלנין השערה ולרדת דרכה עד לזקיק ואז להשמידו על ידי החום שמפיקים קרניים אלו. רוצים לדעת בדיוק כיצד מתבצע טיפול זה? כנסו לעמוד הסרת שיער בלייזר!
  • הסרת שיער בגב בעזרת מכשיר IPLמכשיר זה עושה שימוש בגלי אור חזקים אשר נפלטים ממנו בכדי להינעל על מלנין השערה ולרדת אל הזקיק ושם להשמידו, למידע מפורט יותר אודות טיפול זה, כנסו לעמוד הסרת שיער באמצעות מכשיר IPL!
  • הסרת שיער בגב בעזרת מכשיר SHRמכשיר ה- SHR הוא למעשה אחיו התאום של ה- IPL  שסקרנו קודם לכן, אך ההבדל שבין תאומים אלו הוא שמכשיר ה- SHR משדר גלי אור חלשים יותר המאפשרים טיפול עם הרבה פחות כאבים ותחושות צריבה. למידע נוסף אודות מכשיר זה היכנסו לעמוד הסרת שיער עם מכשיר SHR!
  • הסרת שיער בגב באמצעות מכשיר אינפרא אדום- מכשיר זה הוא למעשה סוג של לייזר אשר לו מספר יתרונות והבדלים ממכשירי לייזר אחרים, רוצים לדעת מה השוני? כנסו לעמוד הסרת שיער באמצעות מכשיר אינפרא אדום!
  • הסרת שיער באמצעות טיפול אפילציה- טיפול זה נחשב ליעיל ביותר מבין כל טיפולי הסרת השיער והוא מתבצע על ידי החדרת מחט חשמלית זעירה אל עבר כל זקיק וזקיק שם היא משמידה אותו על ידי חימום האזור שיגרום לחיסולם של הנימים המזינים את הזקיק. אך לשיטה זו גם חיסרון גדול מאד, רוצים לדעת מהו חיסרון זה? כנסו לעמוד אפילציה!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול הסרת שיער בגב!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול הסרת שיער בגב!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט