חפש באתר
התאמה לטיפול בלייזר
 

התאמה להסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הוא טיפול שלא מתאים לכל אחד, ישנן לא מעט הגבלות במובנים פיזיים וגנים מולדים אשר מונעים מאוכלוסיות שונות לעבור את הטיפול כמו כן ישנן מספר שיטות אשר חלקן מיועדות עבור מקרים ספציפיים בלבד. במאמר זה תמצאו את כל המידע שאתם רוצים וצריכים לדעת על התאמה לטיפולי הסרת שיער בלייזר.

מי מתאים לטיפול הסרת שיער בלייזר?

בעקרון שיטה זו פועלת בעוצמת יעילות שונה בין גוון עור אחד למשנהו ובין צבע שער כהה (ההשפעה הכי חזקה) לבין שער בהיר יותר, כאשר שערות לבנות, בהירות וג’ינג’יות אין כלל ביכולתו של המכשיר להסיר ולכן ג’ינג’ים, בלונדינים, לבקנים ובעלי שיער שיבה יהיו הראשונים שימצאו את עצמם לא כשירים לעבור טיפול זה.

בנוסף גם אנשים עם שיער דק במיוחד יהיו לרוב מחוץ למשחק וזה מכיוון שבדומה לשערות מאד בהירות גם על שערות דקות לא תחול השפעת הטיפול.

ישנם אנשים הנוטלים תרופות שונות שהשילוב שלהן עם טיפול הסרת השיער עלול להיות מסוכן ולכן עליכם להזכיר כל תרופה שאתם נוטלים, כמו כן בעיות רפואיות כלליות ובפרט כאלו שקשורות לעור חייבות להיות מוזכרות בפני המטפל בעת בדיקת ההתאמה שתעשו! ישנם בעיות רפואיות אשר הטיפול יכול לגרום להם להידרדרות.

גם נשים בהריון שייכות לקבוצת הלא כשירים ורק לאחר ההיריון יוכלו להתחיל את הטיפול. כמו כן מומלץ בחום לאנשים אשר מעוטרים בקעקועים לא לבצע הסרת שיער בלייזר באזור המקועקע וזאת מכיוון כי ישנו חשש שתיווצר צלקת על הקעקוע.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

התאמה בין טיפול למטופל

ישנם הבדלים מהותיים בטיפול בין סוגי העור והשיער השונים ולכן קיימות מספר שיטות אליהן מכוונים מכוני האסתטיקה כל מטופל ומטופל על פי נתוניו האישיים.

בעבר הלא רחוק הטיפול לא היה מתאים עבור אנשים בעלי עור כהה ורק לאחרונה נעשתה פריצת דרך בעניין כאשר מכשירים בעלי גלי אור ארוכים מהדור הרביעי יצאו לשוק ונתנו מענה הולם וטוב לאוכלוסייה זו.

מכשירי הלייזר לפי התאמה:

  • אנשים עם עור בהיר- עבור אוכלוסייה זו קיימים מכשירי הלייזר מהדור השני אשר מאופיינים בגלי אור קצרים מאד וגם נחשבים ליעלים ביותר שקיימים בזכות כך.שימוש במכשיר לייזר כזה על אדם בעל גוון עור כהה עלול להיות מסוכן!
  • אנשים בעלי עור שחום- עבור אנשים בעלי עור שחום יתאימו מכשירי הלייזר מהדור השלישי שעובדים על גלי אור ארוכים יותר וגם חלשים יותר מאלו של הדור השני.
  • אנשים בעלי עור כהה- כאמור אוכלוסייה זו נכנסה רק לאחרונה למעגל המטופלים וזאת בזכות מכשירי הלייזר מהדור הרביעי שפועלים על גלים ממש ארוכים ביחס לדור השני וגם חלשים יחסית אליהם.

 

מלאו פרטים ונציגינו יפנו אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיביות להסרת שיער בלייזר!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להסרת שיער בלייזר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט