חפש באתר
טיפולי לייזר תל אביב
 

הסרת שיער בלייזר תל אביב

אתר אסתטיק נט עובד בשיתוף פעולה רחב היקפים עם מרפאות אסתטיקה מכל רחבי הארץ, בין היתר מרפאות אסתטיקה המבצעות הסרת שיער בתל אביב והסביבה הקרובה אליה, אז אם אתם בדיוק מחפשים אחר מרפאת אסתטיקה המעניקה טיפולים של הסרת שיער בלייזר באזור תל אביב הגעתם למקום הנכון, באמצעות השארת פרטיכם באחת מהתיבות המיועדות לכך כאן בעמוד תוכלו לקבל מאתנו הצעות מחיר אטרקטיביות לטיפולי הסרת שיער בתל אביב והישובים בקרבתה.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

הסרת שיער בתל אביב זה רק דרך אתר אסתטיק נט

במקום שתבצעו חיפושים רבים אחר מרפאות אסתטיקה שמעניקות את טיפולי הסרת השיער ותתקשרו לעשרות מהן אנו באתר אסתטיק נט נדאג שהמרפאות יתקשרו אליכם, למה לרדוף אחרי מישהו כשהוא יכול לרדוף אחריך? תשאירו לו את פרטי ההתקשרות עמכם ואנו נדאג לחזור אליכם עם הצעת מחיר של הסרת שיער באזור תל אביב מאחת או יותר מהמרפאות שאיתן אנו עובדים באזור שלכם.

חשוב לדעת על טיפולי הסרת שיער

טיפולי הסרת שיער בלייזר אינם מתאימים לכל אחד ואחת, ישנן מגבלות רבות הקשורות לגוון עורכם ולצבע השערות שלכם, רוב מכשירי הלייזר אינם יכולים להתמודד עם שיער בהיר ( ג’ינג’י, בלונדיני, לבן, שקוף, שטני וכ”ו…. ) מכיוון והשיטה בה הם פועלים עלולה לגרום לקרן הלייזר להיתפס על העור ולא על מלנין השערה.

לכן נציג מטעמנו יתקשר עמכם לאחר שתשאירו את הפרטים בכדי לדלות מכם מידע שיסייע לנו להתאים לכם מרפאה שמסוגלת לטפל בכם, הפרטים שנשאל אתכם יהיו: מהו גוון העור שלך, איזה צבע שיערות יש לך וכ”ו…

במידה ואתם בעלי עור כהה או שיער בהיר ננסה להתאים לכם טיפול במרפאה בתל אביב שברשותה מכשיר לייזר מתאים לסוג הטיפול העדין שיש לבצע בכם, אך מראש אנו מתנצלים ואומרים כי גוונים כהים מאד של עור ואנשים בעלי שיער ממש בהיר לא יוכלו לעבור את טיפול הסרת השיער בלייזר מכיוון ואין כיום עוד טכנולוגיה המסוגלת לבצע את העבודה בצורה טובה, בטוחה ויעילה עבורם.

אנשים אלו בעלי גוון עור כהה במיוחד או שיער בהיר יכולים לנסות את שיטת האפילציה שמסירה שיער על ידי מחט קטנה וחשמלית הגורמת לזקיק השערה למות עקב החום שהיא מפיקה מהזרם החשמלי שלה, על טיפול זה תוכלו לקרוא בעמוד אפילציה.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להסרת שיער בלייזר בתל אביב!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להסרת שיער בלייזר בתל אביב!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט