חפש באתר
מכשירי לייזר שונים
 

מכשירי לייזר שונים

עולם הסרת השיער בלייזר עשה התקדמות ענקית מאז יצא לאור בשנות ה-90 ומידי שנה מצליח להסיר מעליו עוד הגבלות ולכבוש יעדים חדשים שבעברו היו בלתי אפשריים (לדוגמא: טיפול הסרת שיער בלייזר לאנשים בעלי עור כהה והגדלת אחוזי הדילול מ70% לכ-90% מהשיער באזור הטיפול) כל השיגים אלו ועוד הרבה כמוהם בתחום האסתטיקה מגיעים בזכות עבודות מחקר וניסויים רבים אשר מולידים בכל פעם שיטה חדשה (או שיפור של שיטה קיימת) שמצליחה לבצע הישגים חדשים בתחום.

במאמר זה נסקור את ארבעת השיטות: Ruby/ Alexandrite / Diode / Nd:Yag ונביא בפניכם את כל המידע על כל אחת מהן.

שיטות הסרת שיער בלייזר

Rubyרובי הינה טכנולוגיה להסרת שיער בלייזר הוותיקה ביותר שקיימת בשוק ויעילה בעיקר עבור אנשים בעלי עור בהיר ושיער כהה. מכשירי הלייזר Ruby עובדים על גלי אור קצרים וחזקים (ביחס לשיטות האחרות) אשר פועלים ביעילות לפגיעה בשורש השיער. למידע נרחב יותר על שיטה זו, אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסרת שיער בלייזר Ruby ולקבל מידע נרחב אודות הטיפול.

Alexandriteאלכסנדריט הינו מכשיר להסרת שיער אשר מזוהה בעיקר עם שיער דק מאזור הפנים, הגב והבטן גם מכשיר זה עובד על גל קצר (755 ננומטר) ואיננו מתאים לבעלי עור כהה. רוצים עוד מידע על שיטה זו? כנסו לעמוד הסרת שיער בלייזר אלכסנדריט וקבלו את כל המידע העדכני על המכשיר.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

Diodeזוהי אולי המכשיר הכי נפוץ כיום בעולם הסרת השיער בלייזר ולמכשיר זה מספר גרסאות אשר מותאמות לסוגים שונים של מטופלים. בכדי לדעת יותר על מכשירים אלו כנסו לעמוד הסרת שיער בלייזר דיודה!

Nd:Yagמכשיר זה בדומה לסופרנו מתאים לכל סוגי העור אך בניגוד לסופרנו נחשב להרבה פחות ידידותית (במיוחד לאלו בעלי עור בהיר) ואף יש סיכוי גדול יותר לחוש בו כאבים וצריבה בגלל אופן פעילותם של פעימות גלי האור המהירים. למידע נרחב ומלא על מכשיר זה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסרת שיער בלייזר Nd:Yag ולהתעדכן!

שימו לב!

נכון לכתיבת שורות אלו (דצמבר 2012) עוד לא הומצאה שיטה או טכנולוגיה שתבטיח לכם 100% הסרת שיער ממקום הטיפול לצמיתות! רוב השיטות מצליחות להגיע עד לכדי 90% הצלחה בדילול האזור המטופל משערות.

 

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להסרת שיער בלייזר!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להסרת שיער בלייזר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט