חפש באתר
טיפולי לייזר לגברים
 

הסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בלייזר לגברים רושמת בשנים האחרונות עלייה משמעותית בכמות המטופלים לעומת השנים הקודמות לכן, כיום רבים הם הגברים אשר מסירים שיער באמצעות טיפולי לייזר במגוון רחב של אזורים.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות הסרת שיער בלייזר לגברים כגון: האם יש הבדל באופן הטיפול בין גברים לנשים, מהם האזורים הפופולאריים ביותר בהם מסירים גברים שיער ועוד…

הסרת שיער בלייזר לגברים שונה משל נשים?

ובכן התשובה לשאלה זו לרוב תהיה כן! עובי השערה וצפיפותה מצריכים את המטפל/ת לשנות את עוצמתו של המכשיר, את אופן הטיפול ואורכו ולעיתים אפילו לשנות את המכשיר עצמו למכשיר מתאים יותר. לכן ברוב הפעמים טיפול הסרת שיער בלייזר לגברים יהיה אינטנסיבי וארוך יותר מזה של נשים.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם האזורים הפופולאריים ביותר בטיפול הסרת שיער בלייזר לגברים?

הסרת שיער בלייזר אוזניים- השיער באזור האוזניים מתחיל לצמוח בדרך כלל אצל גברים אשר מתקרבים לגיל 40, שיער זה הוא פגם אסתטי מובהק אשר גברים רבים רוצים להעלימו, בעזרת הסרת שיער בלייזר אפשר לטפל בשיער הגודל באזור התנוך והאפרכסת החיצונית.

הסרת שיער בלייזר חזה- האזור אולי הכי פופולארי בטיפול הסרת שיער בלייזר לגברים הוא החזה, כיום גברים רבים שומרים על כושרם הגופני ומראה חזה חטוב אך השיער שגודל עליו גורם לכל העבודה הקשה להיעלם ולכן רבים מבקשים להסיר שיער זה באמצעות טיפולי לייזר.

הסרת שיער בגב ובכתפיים באמצעות לייזר- גברים רבים סובלים מצמיחה של שיער רב באזור הכתפיים והגב, צמיחה זו של שיער היא לא אסתטית אשר גורמת לרבים מבוכה וחוסר ביטחון להוריד את החולצה בקיץ. הסרת שיער בכתפיים ובגב באמצעות מכשיר הלייזר הוא טיפול מאוד נפוץ ופופולארי בקרב גברים.

מעוניינים להגיע לפגישת ייעוץ בכדי לבדוק את התאמתכם לטיפול הסרת שיער בלייזר? רוצים לקבל הצעות מחיר מהמכונים המובילים במדינה? מלאו את פרטיכם בתיבה שמתחת לפסקה זו ואנו נחזור אליכם במהרה!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להסרת שיער בלייזר!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להסרת שיער בלייזר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט