חפש באתר
שיפור הראייה
 

שיפור הראייה

שיפור הראייה באמצעות ניתוח לייזר הוכח בשנים האחרונות כיעיל מאד ובעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, הליך הסרת משקפיים בלייזר מתקן את רוב ליקויי הראייה על ידי שיוף והסרה של רקמות הקרנית המיותרות בעיניכם ופעולה זו מבוצעת בזכות אותה קרן לייזר אשר חודרת בדיוק מושלם ועדינות מרבית אל העין.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב על שיפור הראייה באמצעות מכשיר הלייזר כגון: מהו בכלל הליך זה, מהם המכשירים הקיימים, מהם הסיכונים, תהליך ההחלמה ועוד…

מהו בכלל הליך זה וכיצד הוא מתבצע?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן הליך זה למעשה מתבצע על ידי קרן הלייזר של המכשיר אשר חודרת פנימה אל תוך העין (קיימים הבדלים משמעותיים בעומק החדירה של הקרן אל תוך העין בין מכשיר למכשיר) ומבצעת פעולה של שיוף והסרת רקמות מיותרות מהקרנית, לאחר פעולה זו אתם אמורים להרגיש שיפור בראייה.

מהם המכשירים הקיימים לטיפול זה ומה ההבדלים ביניהם?

לביצוע שיפור הראייה באמצעות ניתוח לייזר קיימות שיטות רבות, כאשר לכל שיטה יתרונות וחסרונות שונים אשר הופכים אותה ליותר או פחות מתאימה למטופל ספציפי, את השיטות הנפוצות והפופולאריות ביותר אנו נסקור בפניכם מיד.

  • PRKמבין כל השיטות לשיפור הראייה באמצעות ניתוח לייזר שיטה זו היא הוותיקה והבטוחה ביותר בתחום, מכשיר זה למעשה מבצע חדירה שטחית בלבד אל הקרנית ולא מגיע לעומקים מסוכנים שם כל טעות יכולה לגרום סכנה לראייה, אך לניתוח זה גם חיסרון גדול מאד כאשר הליך ההחלמה שלו נחשב לקשה ולארוך ביותר מבין כל שאר השיטות. למידע רחב ומפורט יותר בנושא זה היכנסו לעמוד ניתוח PRK וקראו!
  • LASIKשיטה זו הפכה בשנים האחרונות להיות הפופולארית ביותר מבין כל מכשירי הלייזר לשיפור הראייה וזאת מכיוון כי הליך ההחלמה לאחר טיפול במכשיר זה הוא הקצר והקל ביותר מבין שאר השיטות, אך מכשיר זה אשר פעולתו מתבצעת עמוק בתוך קרנית העין גם טומן בחובו סיכונים גבוהים יותר משאר השיטות הקיימות. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד ניתוח LASIK!
  • LAESKהליך זה הוא למעשה ניתוח המשלב בתוכו מאפיינים משני הניתוחים הקודמים שסקרנו, את ניתוח זה בדרך כלל מבצעים אנשים אשר רצו לעבור את ניתוח ה-LASIK אך נתוניהם הפיזיים לא תאמו את דרישות הניתוח ולכן לא יוכלו לעבור אותו. למידע מפורט וחרב יותר על ניתוח זה היכנסו לעמוד LAESK וקראו!
  •  ניתוח אינטראלאסיק- ניתוח זה הוא היחיד בו גם השלב הראשון של חיתוך הקרנית (אשר בדרך כלל מתבצע על ידי המנתח עצמו) מתבצע על ידי המכשיר ללא כל מגע יד אדם מה שגורם לסיכון שיגרם מטעות אנוש לרדת משמעותית. למיד אודות נושא זה היכנסו לעמוד אינטראלאסיק!

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהם הסיכונים שבטיפול זה?

ובכן כמו שכבר הספקתם להבין כל ניתוח טומן בחובו אחוזי סיכון שונים וזאת מכיוון כי כל אחד מהניתוחים מבוצע לעומק שונה ובאופן אחר, למידע אודות הסיכונים של כל ניתוח וניתוח אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסרת משקפיים סיכונים ולקרוא!

מהו הליך ההחלמה שלאחר טיפול זה?

לאחר כל אחד מהניתוחים של שיפור הראייה בלייזר אותם סקרנו קיים הליך החלמה שונה באורכו ובעוצמתו, לכן אנו מזמינים אתכם לעמוד הסרת משקפיים בלייזר החלמה שם תמצאו מידע אודות תהליך ההחלמה של כל ניתוח וניתוח.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להסרת משקפיים בלייזר!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להסרת משקפיים בלייזר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט