חפש באתר
למה דווקא PRK
 

למה דווקא PRK

ניתוח PRK הוא ניתוח הסרת המשקפיים בלייזר הוותיק ביותר שקיים, הוא ידוע גם כניתוח בעל תהליך ההחלמה עם מרב הכאבים ומשך הזמן הארוך ביותר ובכל זאת הוא אחד משלשת ניתוחי הסרת המשקפיים הפופולאריים ביותר בארץ ובעולם, רוצים לדעת למה?

בעמוד זה נסביר לכם מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בניתוח PRK על אף תהליך ההחלמה הקשה והארוך שלו, כמו כן תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לטיפול הסרת משקפיים בלייזר PRK על ידי השארת פרטיכם כאן בעמוד.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

אז למה לבחור דווקא בניתוח זה?

ובכן ניתוח PRK הוא כאמור הטיפול הוותיק ביותר שקיים בין ניתוחי הסרת המשקפיים בלייזר כיום, במהלך טיפול זה יחתוך המנתח את שכבת האפיתל ויסיר אותה לגמרי מהעין, זאת בכדי לאפשר לקרן הלייזר לחדור אל הקרנית באופן מוצלח, לאחר מכן קרן הלייזר תשייף את הקרנית באופן שטחי בכדי לחדד ולשפר את הראייה, העובדה כי שיוף הקרנית מתבצעת בצורה שטחית ממזערת את הסיכונים לפגיעה משמעותית בראייה וזה הופך להיות היתרון הגדול של טיפול זה על פני טיפולים אחרים.

העובדה שבניתוח זה מוסרת שכבת האפיתל לחלוטין (בניתוחים אחרים היא מסורת חלקית ומוחזרת למקומה בסיום הניתוח) היא הסיבה לכך שניתוח זה עם תהליך ההחלמה הארוך והכואב ביותר.

אז כמו שכבר הבנתם הסיבה המשמעותית ביותר לבחירה בניתוח זה היא היכולת שלו להבטיח הליך בטוח יותר בעקבות כך שעבודת השיוף מתבצעת באופן שטחי על פני הקרנית ולא בעומק בו כל טעות קטנה עלולה לגרור אחריה השלכות שיפגעו בראייה שלכם.

בחירה ב- PRK היא בחירה של בטיחות על פני נוחות

הבחירה בניתוח PRK היא בחירה של אנשים החושבים ראשית על הבטיחות ולא על הנוחות, במידה ותבחרו בניתוחים אחרים לדוגמא ניתוח LASIK אתם תוכלו לחזור לשגרת חיים מלאה כבר כמה ימים לאחר הניתוח ובלי הרבה כאבים, לעומת זאת ניתוח ה- PRK יגרום לכם לשבת בבית לפחות שבועיים, עם כאבים עזים וראייה מטושטשת (עד ששכבת האפיתל תשלים את תהליך ההתאחות) ולכן הנוחות נפגעת, תאלצו לקחת מספר רב של ימי מחלה ולשכב בבית באין מעשה.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח הסרת משקפיים בלייזר!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לניתוח הסרת משקפיים בלייזר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט