חפש באתר
לייזר בעיניים
 

לייזר בעיניים

טיפול בראייה לקויה באמצעות לייזר בעיניים היא שיטה מהפכנית הסוחפת אחריה מידי שנה מיליוני אנשים בכל רחבי העולם ובעלת אחוזי הצלחה מדהימים, הליך זה כאמור מבוצע על ידי מכשיר הלייזר אשר קרניו חודרות אל תוך קרנית העין ומבצעות שיוף והסרה של רקמות מיותרות בקרנית על מנת לחדד ולשפר את הראייה. טיפול זה יכול להתבצע על ידי מספר מכשירי לייזר שונים אשר כל אחד מהם מתאים למקרה אחר של ליקוי ראייה.

בעמוד זה נסקור בפניכם את שיטת הטיפול של מכשיר הלייזר בעיניים כגון: מהם מכשירי הלייזר השונים לטיפול זה, כיצד הוא בכלל מתבצע, מהם הסיכונים, מהי תקופת ההחלמה ועוד…

מהו טיפול הלייזר בעיניים ואיך הוא מתבצע בכלל?

ובכן כמו שציינו קודם לכן טיפול הסרת משקפיים באמצעות לייזר בעיניים הוא הליך כירורגי אשר מבצע שיוף והסרה של רקמות מיותרות בקרנית אשר גורמות לליקוי הראייה, לאחר תהליך ההחלמה של הליך זה הראייה אמורה להיות חדה יותר מאשר לפני ביצוע הטיפול.

אופן הביצוע- אופן הביצוע המדויק של הליך זה משתנה בהתאם למכשיר בו תטופלו, את המכשיר לרוב יקבע עבורכם הרופא המטפל בהתאם לליקוי הראייה ולעובי הקרנית של העין שלכם, את הסקירה על אותם מכשירים נביא בפניכם מיד.

מהם מכשירי הלייזר המובילים בתחום הסרת המשקפיים?

PRKמדובר בניתוח הסרת המשקפיים הוותיק והבטוח ביותר מבין הארבעה, בניתוח זה הלייזר לא יחדור אל עומק הקרנית אלא יעבוד על פני שטח הקרנית ובכך למעשה מפחית את הסיכונים להסתבכות ההליך, אך לסוג עבודה זו יש גם מחיר שמתבטא בתקופת ההחלמה הארוכה והקשה ביותר מבין הניתוחים, למידע רחב ומפורט יותר על שיטת ניתוח זו אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד ניתוח PRK.

LASIKהסרת משקפיים בלייזר LASIK הוא הניתוח הפופולארי ביותר שקיים כיום בשוק, את פופולאריות זו צבר הLASIK  בזכות תהליך ההחלמה הסופר מהיר שלו, למעשה רוב האנשים חוזרים לשגרת חייהם כבר יומיים לאחר ביצוע הניתוח , אך ליתרון זה גם קיים חיסרון גדול בכך שהליך זה ספציפית נחשב לניתוח בעל הסיכונים הגדולים ביותר מבין כל הניתוחים אותם אנו סוקרים כאן. למידע נוסף אודות שיטה זו כנסו לעמוד ניתוח LASIK.

LAESKמכשיר לייזר זה הוא הליך המשלב אלמנטים משני הניתוחים הקודמים שסקרנו ומתאים בעיקר עבור אנשים אשר רצו לעבור את ניתוח LASIK אך לא התאימו מבחינה פיזית, על תהליך ההחלמה ועל הסיכונים הכרוכים בהליך לייזר בעיניים זה תוכלו לקרוא בעמוד ניתוח LAESK.

אינטראלאסיק- ניתוח זה הוא היחיד מבין כולם אשר כל ההליך מתבצע 100% באמצעות מכשיר הלייזר, כלומר חיתוך הקרנית הראשוני שבשאר המכשירים מתבצע באופן ידני על ידי הרופא מתבצע על ידי המכשיר גם כן ובכך מצמצם עוד קצת את הסיכונים של הניתוח. למידע נוסף אודות טיפול זה כנסו לעמוד אינטראלאסיק.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

תהליך ההחלמה לאחר הליך זה

תהליך ההחלמה שלאחר טיפול הסרת משקפיים בלייזר תלוי ומשתנה בהתאם לסוג הטיפול שביצעתם כאשר בחלק מהמכשירים כפי שסקרנו קודם לכן תקופת ההחלמה ארוכה יותר מהאחרים. למידע מפורט על ההחלמה מסוג הניתוח שמעניין אתכם היכנסו לעמוד הסרת משקפיים בלייזר החלמה ומצאו מידע על תהליך ההחלמה של כל ניתוח וניתוח.

הסיכונים הקיימים בניתוחי הסרת המשקפיים בלייזר

לאחר כל אחד מהניתוחים שסקרנו קודם לכן קיים סיכוי כי יופיעו תופעות לוואי או בעיות רפואיות שונות, אך לכל ניתוח תופעות לוואי ואחוזי סיכון שונים, כנסו לעמוד הסרת משקפיים בלייזר סיכונים ומצאו את כל תופעות הלוואי והסיכונים מסודרים לפי סוג ניתוח.

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור טיפול הסרת משקפיים בלייזר!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול הסרת משקפיים בלייזר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט