חפש באתר
הסרת משקפיים בלייזר המלצות
 

הסרת משקפיים בלייזר המלצות

הסרת משקפיים בלייזר הוא טיפול שהפך בעשור האחרון למבוקש ופופולארי במיוחד בישראל ובעולם בכלל, טיפול זה עושה שימוש בלייזר מיוחד אשר למעשה מבצע ליטוש לקרנית העין ובזכות כך מחזיר את החדות לראייה הלקויה ומאפשר לכם להסיר את המשקפיים וליהנות מחיים איכותיים ונוחים יותר.

עמוד הסרת משקפיים בלייזר המלצות למעשה יביא בפניכם מידע רב שיש לקחת בחשבון לפני ואחרי הטיפול, באמצעות המידע שתמצאו כאן תוכלו לבחור את שיטת הניתוח שתרצו, תוכלו לדעת האם כדאי בכלל לעשות ניתוח שכזה או שעדיף לוותר ולהימנע מהסיכונים ועוד… כמו כן תוכלו גם לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד מהמרפאות הטובות ביותר שנמצאות בקרבת אזור מגוריכם, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמכם בעמוד זה ונציג מטעמנו ידאג לחזור אליכם עם המידע המבוקש.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

המלצות לניתוח הסרת משקפיים בלייזר

  • איזה סוג של ניתוח הסרת משקפיים בלייזר כדאי לי לבחור? ובכן לא כל אחד יכול לבחור בין כל סוגי הניתוחים שקיימים וזאת מכיוון כי לא כל אדם מתאים לדרישות הסף השונות של כל ניתוח וניתוח, במפגש הראשון שלכם עם הרופא המנתח הוא יבדוק את שכבת הקרנית שלכם, האם היא עבה, האם היא צרה, מה עומקה ועוד בדיקות שונות…. על בסיס הנתונים שיתקבלו יוצבו בפניכם הניתוחים שאותם אתם כן יכולים לבצע ומהם תאלצו לבחור. הבחירה בדרך כלל צריכה להיעשות על ידי שכלול הסיכונים, זמן ההחלמה מהניתוח ודרגת הקושי של ההחלמה, לכל ניתוח יש נתונים שונים ( PRK ידוע ברמת הסיכונים הנמוכה שבו אך עם תהליך החלמה ארוך וכואב במיוחד, LASIK לעומתו ידוע בהחלמה מהירה מאד ועם מינימום כאבים אך ההליך עצמו כרוך בסיכונים משמעותיים יותר ).
  • האם הסיכונים שווים את התוצאה הסופית? ובכן גם לניתוח הסרת משקפיים בלייזר קיימים סיכונים ותופעות לוואי כמו לכל ניתוח אחר שקיים בעולם, הנתונים המצטברים מכלל ניתוחי הסרת המשקפיים בשיטה זו בעולם כולו מעלים כי הסיכויים להסתבכות או למצב של עיוורון כתוצאה מהניתוח הם ממש מזעריים ואפילו נדירים אך עם כל זאת הם עדיין קיימים, עליכם לעשות עם עצמכם חושבים, האם המשקפיים וליקוי הראייה ממש מפריעים לכם לאיכות החיים והאם השינוי נדרש? אם התשובות שלכם הם כן, תזכרו כי הסיכונים למרות שהם קיימים הם נחשבים לנדירים.

 

למידע נוסף אודות הסיכונים, תהליך ההחלמה, השוני בין הניתוחים השונים ועוד… תוכלו למצוא תחת העמוד הראשי של ניתוח הסרת משקפיים בלייזר

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת לניתוח הסרת משקפיים בלייזר!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לניתוח הסרת משקפיים בלייזר!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט