חפש באתר
באיזה ניתוח להסרת משקפיים כדאי לי לבחור
 

באיזה ניתוח להסרת משקפיים כדאי לי לבחור

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר היא שיטה אשר תפסה בשנים האחרונות תאוצה אדירה, כמות האנשים שפונים אל עבר טיפול זה בכדי להסיר את המשקפיים מעל הראש גודלת משנה לשנה וזוהי גם הסיבה שתחום זה לא מפסיק להתפתח ולתפוס כיוונים שונים, היום כאשר תחליטו כי אתם מבצעים את ניתוח הסרת המשקפיים תאלצו לבחור איזה סוג ניתוח אתם רוצים (כמובן שאתם גם צריכים להיות מתאימים מבחינה פיזיולוגית לכל ניתוח).

במאמר זה נביא בפניכם את מגוון הניתוחים שעומדים בפניכם ומה הוא הכי כדאי בשבילכם על פי יתרונותיו, כמו כן תוכלו להשאיר את פרטיכם כאן בעמוד ולקבל מאתנו הצעת מחיר אטרקטיבית לכל ניתוח הסרת משקפיים בלייזר שתבחרו.

מהו הניתוח להסרת משקפיים הכי מומלץ עבורי?

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן כיום קיימים מספר ניתוחי לייזר שאותם תוכלו לבצע בכדי להסיר את המשקפיים, לכל אחד מהניתוחים האלו יש יתרונות וחסרונות ועל פי זה תוכלו לבחור את הניתוח אשר אתם חושבים כי הכי יתאים ספציפית לכם.

  ניתוח PRK,בטיחות גבוה אך תהליך החלמה ארוך וכואב- ניתוח וותיק זה הוא ניתוח הסרת המשקפיים בלייזר הבטוח ביותר שקיים כיום, במהלך הניתוח תוסר שכבת האפיתל בכדי שקרן הלייזר תוכל לחדור אל תוך הקרנית, לאחר מכן תחל כאמור פעולת קרני הלייזר אשר תשייף את קימורי הקרנית ובזכות קח תשפר את חדות הראייה, ההבדל בטיפול זה לעומת מקביליו הוא כאמור הבטיחות, אותה בטיחות מושגת בזכות כך שפעולת הלייזר מתבצעת בצורה שטחית ולא חודרת עמוק אל תוך קרנית העין ובכך נמנעת פגיעה באזורים רגישים יותר. למידע רחב ומפורט יותר על ניתוח זה היכנסו לעמוד ניתוח PRK!

  ניתוח LASIK,ניתוח עם החלמה מהירה כאין כמוה אך עם סיכון גבוה יותר- ניתוח לאסיק הוא ההפך המושלם של ניתוח PRK הוא ניתוח עם החלמה מהירה וכמעט שנטולת כאבים (בהשוואה כמובן לניתוח PRK) אך הסיכונים שבו גבוהים באופן משמעותי מזה של ניתוח ה- PRK. במהלך ניתוח זה יבצע המנתח חיתוך חלקי של שכבת האפיתל (בצורת חצי עיגול ככה שיהיה ניתן לקפל אותה) ודרכה תחדור כאמור קרן הלייזר אל עבר הקרנית, בשלב הבא תשייף הקרן את הקרנית בעומק העין, מצב אשר מסכן בפגיעות במקומות רגישים יותר של הקרנית. למידע נוסף אודות ניתוח זה היכנסו לעמוד ניתוח LASIK!

  ניתוח LAESK,משלב בתוכו אלמנטים משני הניתוחים הראשונים- אם רציתם גם בטיחות וגם החלמה מהירה עם פחות כאבים הניתוח המושלם עבורכם הוא לא אחר מניתוח LAESK מכיוון והוא משלב בתוכו את שני הניתוחים הקודמים, מדובר על ניתוח שמסיר רק חלק משכבת האפיתל (כמו ניתוח LASIK) אך לא חודר עמוק כל כך (כמו ניתוח PRK).

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לאחד מניתוחי הסרת משקפיים אלו!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לאחד מניתוחי הסרת משקפיים אלו!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט