חפש באתר
המסת שומן בבטן
 

המסת שומן בבטן

המסת שומן בבטן הוא טיפול נפוץ ויעיל מאד המיועד עבור אנשים להם מצבור שומנים קטן באזור הבטן, באמצעות טיפול זה ניתן למוסס ולפרק את מצבור זה אל תוך הגוף ומשם מערכות הלימפה כבר ידאגו להוציאו החוצה דרך ההפרשות.

בעמוד זה נסקור בפניכם מהו טיפול המסת שומן בבטן, כיצד הוא מתבצע ומידע נוסף כגון: יתרונותיו,מהם המכשירים איתם מבצעים את טיפול זה ועוד… כמו כן אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים בעמוד זה ונציגינו יחזרו אליכם במהרה להצעת מחיר אטרקטיבית או לפגישת ייעוץ אצל אחד מהמומחים שלנו בתחום.

הצעת מחיר על טיפול מסוג

שם מלא

דואר אלקטרוני

טלפון

מהו בכלל טיפול המסת שומן בבטן?

המסת שומן הוא כאמור הליך המיועד לטפל בהצטברויות שומן קטנות הנמצאות במקומות שונים בגוף, האזור הנפוץ ביותר להצטברויות שומן (בעיקר אצל גברים) הוא לא אחר מהבטן ולכן גם טיפול המסת שומן בבטן הפך לנפוץ ביותר מבין טיפולי המסת השומן השונים.

טיפול זה יבוצע על ידי אחד מהמכשירים השונים (נסקור את מכשירים אלו בהמשך) אשר יתמקד על מצבור השומן ויגרום לו להתפרק ולהתמוסס אל תוך הגוף, טיפול זה איננו מיועד לאנשים בעלי משקל עודף בכל גופם, אלא אך ורק עבור אנשים אשר סובלים מהצטברויות שומן קטנות באזורים שונים.

מה יתרונו של טיפול זה על פני שאיבת שומן?

ובכן היתרון הגדול ביותר שיש לטיפול המסת שומן בבטן על פני ניתוח שאיבת שומן מאזור זה הוא בכך שאין כל צורך בביצוע חתכים והחדרת צינורית לשאיבה של השומן, השומן שבבטן יומס אל תוך הגוף ויתפנה החוצה כאשר מערכות הלימפה ישלחו אותו דרך ההפרשות.

אילו מכשירים משמשים לביצוע טיפול זה?

  •  המסת שומן בבטן באמצעות מכשיר הלייזר- מכשיר זה נחשב בקרב אנשי המקצוע כאיכותי ביותר וזאת בזכות יכולת הדיוק שלו לפגוע בול במצבור השומן ולהמיס אותו ללא כל פגיעה מסביב לו. רוצים לדעת יותר על מכשיר זה? כנסו לעמוד המסת שומן בלייזר!
  •  המסת שומן בבטן באמצעות מכשיר האולטרסאונד-מכשיר זה שולח גלי אולטרסאונד אשר מתכוונים על מצבורי השומן ומפרקים אותם אל תוך הגוף, למידע אודות מכשיר זה היכנסו לעמוד המסת שומן באולטרסאונד!
  •  המסת שומן בבטן בעזרת גלי רדיו- מכשיר זה שולח גלי RF אשר מכוונים כלפי אותם מצבורי שומן בבטן וממיסים אותם על ידי החום שמופק מהם, רוצים לדעת עוד על מכשיר זה? כנסו לעמוד המסת שומן בעזרת גלי RF!

 

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור טיפול המסת שומן בבטן!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול המסת שומן בבטן!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט